Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2020
Piątek 4 kwietnia 2003 
    

Ze świata gier...


Autor: Alien5 | 17:23
 • Electronic Arts wspólnie z Digital Illusions ogłosiły rozpoczęcie prac nad nowym expansion packiem do gry Battlefield 1942, zatytułowanym Secret Weapons od World War II. W dodatku pojawią się nowe bronie (m.in. Remington Auto 5 i Mauser K98), około 16 pojazdów i samolotów (w tym Horton HO 229 "Flying Wing", Armstrong Whitworth AW-52, czołgi: Sherman, T95/T28) oraz osiem nowych kampanii. Po szczegóły zapraszam na oficjalna stronę Battlefield 1942.

 • Według doniesień z firmy Aspyr Media prawdopodobnie już niedługo pojawi się konwersja Tony Hawk's Pro Sketera 4 na PC i Macintoshe. Z nowych rzeczy, pojawi się miedzy innymi rozszerzony tryb multiplayer. Gra najprawdopodobniej będzie wymagała sprzętu na poziomie: procesor 800 MHz, 256 MB RAM, karta grafiki GeForce 2, DirectX 8+ i system operacyjny Windows 95/98/ME/2000/XP lub MacOS.

 • UbiSoft Entertainment uruchomił dzisiaj oficjalną stronę internetową nadchodzącej turowej strategii Warlords IV: Heroes of Etheria. Strona zawiera najnowsze informacje na temat gry, screenshoty, trailery, tapety i wiele innego stuffu. Zapraszam na Warlords4.ubi.com. Premiera Warlords 4 planowana jest na czwarty kwartał 2003 roku.

 •  

      
  K O M E N T A R Z E
      

  Jeszcze nikt nie napisał komentarza.

      
  D O D A J   K O M E N T A R Z
      

  Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.