Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2024
Czwartek 1 maja 2003 
    

Zintegrowany dźwięk 7.1 od VIA


Autor: DYD | 19:07
VIA Technologies, Inc. poinformował o dwóch projektach, opartych na kontrolerze audio VIA Envy24PT, oferowanych przez Chaintech i Albatron. Będąc częścią strategii VIA Vinyl Audio, VIA Envy24PT umożliwia nowy poziom wydajności dla zintegrowanych rozwiązań oferując obsługę standardu 7.1 (8 kanałów) oraz niskie obciążenie procesora. Posiadając 24-bitową rozdzielczość, próbkowanie na optymalnym do słuchania poziomie 96kHz, VIA Envy24PT może obsłużyć najnowsze standardy muzycznych ścieżek DVD-Video Dolby Digital EX oraz DTS ES eksponujące przestrzenne efekty, jak również odgrywające symultanicznie 4 kanały. Podobnie jak cała linia kontrolerów dźwięku VIA Envy, VIA Envy24PT jest zaprojektowany aby oferować dźwięk tak czysto i wyraźnie, jak tylko jest to możliwe, z dokładnością bit do bitu.

"Obserwujemy, iż klienci wykorzystują zintegrowany dźwięk w posiadanych komputerach do rozrywki. Pragnęliśmy lepiej dostosować ten nowy wymóg do naszej ultra nowej specyfikacji płyty PXE865E Pro II," skomentował Darryl Chan, dyrektor marketingu w Albatron. "Przestrzenny dźwięk 7.1 zastosowany w PXE865E pozwoli klientom doświadczyć bezkonkurencyjnego, głębokiego środowiska audio oferowanego przez najnowsze gry i filmy." VIA Envy24PT jest kontrolerem audio PCI, który stosowany w połączeniu z VIA Six-TRAC czyni możliwymi wysokiej jakości, zintegrowane rozwiązania audio. Więcej informacji o VIA Envy24PT znajduje się na: www.via.com.tw.

 


    
K O M E N T A R Z E
    

Jeszcze nikt nie napisał komentarza.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.