Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2019
Czwartek 8 maja 2003 
    

McAfee VirusScan po polsku


Autor: DYD | 12:15
McAfee Consumer Products, dział produktów dla użytkowników indywidualnych Network Associates wprowadza na rynek polski lokalną wersję językową antywirusowego oprogramowania McAfee VirusScan w wersji 7.0. Oprogramowanie to zapewnia kompleksową ochronę użytkowników PC niszcząc wirusy i tłumiąc destrukcyjne ataki w zarodku. Polska wersja McAfee VirusScan 7.0 oficjalnie została wprowadzona na rynek z dniem 5 maja b.r., a jej zalecana cena detaliczna wynosi 249 PLN brutto.

Polscy użytkownicy McAfee VirusScan 7.0 w lokalnej wersji językowej w razie napotkania problemów technicznych będą mogli skorzystać z polskojęzycznej bezpłatnej pomocy technicznej dostępnej pod adresem www.mcafeepomoc.com. Część rozwiązań użytkownicy będą mogli znaleźć w sekcji Gorące Tematy w internetowym Centrum Obsługi Klienta. Tam znajduje się lista najczęściej spotykanych problemów, jak np. uaktualnienie do bieżącej wersji VirusScan. W przypadku, gdy odpowiedź na niej nie figuruje można skontaktować się z doradcą technicznym elektronicznie i prowadząc e-mailową korespondencję wyjaśnić wszelkie wątpliwości. W sytuacji gdy użytkownik będzie potrzebować dalszych wyjaśnień zostanie umożliwiony bezpośredni kontakt telefoniczny na koszt producenta. Użytkownik skanera zostanie poproszony o podanie numeru telefonu pod którym jest uchwytny, a następnie drogą elektroniczną otrzyma wiadomość w jakim czasie może spodziewać się telefonu zwrotnego. Wkrótce po tym, polskojęzyczny operator oddzwoni i przeprowadzi rozmowę.

Dodatkowo polskim użytkownikom został udostępniony bezpłatny kontakt telefoniczny z polskojęzycznym operatorem pod numerem 0-800.31.11.31. Zainteresowani uzyskają tam informacje dotyczące produktów McAfee dla użytkowników indywidualnych, ich funkcji i korzyści z użytkowania.

 

    
K O M E N T A R Z E
    

Jeszcze nikt nie napisał komentarza.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.