Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2019
Piątek 9 maja 2003 
    

Opera 7.11 i Mozilla 1.04b


Autor: DYD | źródło: FileFlash | 14:31
(1)
Na oficjalnym serwerze FTP.Opera.Com pojawiła się finalna wersji przeglądarki Opera, w wersji 7.11. W nowej odsłonie poprawiono obsługę standardów CSS, HTML, WML oraz DHTML. Wszystkie paski narzędzi możemy modyfikować według własnych potrzeb. Na hotliście pojawił się nowy "links panel", na którym znajdziemy listę odnośników na obecnie oglądanej stronie. Opera ma teraz także nowy menadżer haseł. Mamy też szereg innych usprawnień, ułatwiających nawigację. Przeglądarka ma pełną obsługę skórek, dzięki czemu możemy podmienić nową kolorystkę, wieloma innymi skinami dostępnymi na stronie producenta. Z Opery, tak jak w poprzednich wersjach, możemy korzystać za darmo, decydując się na oglądanie bannera reklamowego.

Od wczoraj dostępna jest już nowa wersja open-source'owej przeglądarki WWW, znanej pod nazwą Mozilla. Więcej informacji o nowościach wersji 1.4b tutaj. W Mozilli można ustawić sobie kilka stron startowych, które otworzą się po uruchomieniu programu. Browser posiada także funkcję ściągania kolejnych stron 'w tle', kiedy akurat nic nie pobieramy. Więcej o Mozilli, a także wersje instalacyjne dla poszczególnych systemów można znaleźć na tej stronie www.mozilla.org/releases.

 

    
K O M E N T A R Z E
    

  1. Opera-konfig (autor: Atomek | data: 13/05/03 | godz.: 07:33)
    A ja preferuje w OSie inne koloery od stand. białego a opera mimo że ustawie "jednowierszowe pola formularzy" ( czyli np. pole zapytania w goglu itd) na biały to g... to daje i tekst jest dalej czarny, czyli niewidoczny na innym tle niż biały !!!! ktoś wie co z tym zrobić bo gdzieś mam tą ich poprawe obsługi css jak podstawy nie działają !
    Np. to co pisze jest białe na ciemno zielonym, ale to zasługa fabrycznych ustawień twojepc który w przeciwieństwie do opery czy oe pomyślał.


    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.