Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2019
Sobota 10 maja 2003 
    

Produkty Steinberg w Polsce...


Autor: DYD | 21:03
Pod koniec ubiegłego roku Pinnacle przejął firmę Steinberg, znaną przede wszystkim z produkcji oprogramowania do obróbki dźwięku: Clean, Clean Plus, Cubasis, myMP3 czy Remix. Tym samym oferta Alstor rozszerzona została o ten zupełnie nowy rodzaj produktów. Produkty Steinberg znajdą zastosowanie w czterech różnych dziedzinach audio:

- Do "odświeżania" nagrań z płyt winylowych czy kaset wykorzystać można Clean 4.0 lub Clean Plus 4.0. Ponieważ efekty działają w czasie rzeczywistym ich działanie jest słyszalne natychmiast. Dzięki temu oprogramowaniu możliwe jest również wypalanie "odrestaurowanych" ścieżek na płytach CD.

- Programy myMP3 4.0 i myMP3PRO 4.0 służą do szeroko rozumianej obsługi plików dźwiękowych. Za ich pomocą możliwe jest dowolne organizowanie plików, ich odsłuchiwanie, konwertowanie jak również wypalanie na płytach. Jest to kompletne rozwiązanie obsługujące wszystkie formaty plików muzycznych.

- Cubasis VST 4.0 pod względem funkcjonalności i interfejsu jest podobny do w pełni profesjonalnego programu, jakim jest Cubase. Jednak zawiera też szereg funkcji przydatnych do zastosowań domowych (przykładem może być moduł do nagrywania płyt CD). W zestawie mamy narzędzia, które znajdziemy
w typowym studio nagraniowym: mikser, wielościeżkowy recorder, pełną gamę wirtualnych instrumentów i efektów audio, jak również kodek MP3 umożliwiający konwersję do ścieżek audio.

- Remix pozwala na dowolne miksowanie muzyki. Wszelkich zmian, takich jak na przykład dopasowanie plików do tempa danego utworu czy wstawianie efektów, dokonać można w czasie odtwarzania muzyki. Współpracuje z systemami operacyjnymi Windows i MacOS.

Wszystkie wspomniane produkty pojawią się w Alstor w połowie maja. Niestety nie są znane jeszcze ich ceny.

 

    
K O M E N T A R Z E
    

Jeszcze nikt nie napisał komentarza.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.