Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2020
Czwartek 29 maja 2003 
    

Pogodynka internetowa nowej generacji


Autor: Marecek | 21:36
Firma AccuWeather.com ogłosiła wypuszczenie na rynek ciekawej aplikacji internetowej przeznaczonej dla posiadaczy telefonów komórkowych nowej generacji.

Software wykorzystujący nową technologię firmy QUALCOMM - BREW (Binary Runtime Environment for Wireless), umożliwi przeglądanie aktualnych map pogodowych świata, z możliwością skalowania ich w czasie rzeczywistym. Całość oczywiście w pełnym kolorze. Wygląda to trochę jak zdjęcie satelitarne z tą jednak różnicą, że ustawiając zoom do oporu jesteśmy w stanie rozróżnić dzielnice w obrębie miasta "nad którym" aktualnie się znajdujemy. Klienci systemu otrzymywać będą aktualizowaną cztery razy dziennie prognozę na 10 kolejnych dni, prognozy krótkoterminowe, aktualny stan pogody w okolicy - pogoda przestanie być zagadką. Niestety, zważywszy na komercyjny charakter firmy, nie spodziewajmy się, żeby usługa ta dostępna była w pełni za darmo...

 

    
K O M E N T A R Z E
    

Jeszcze nikt nie napisał komentarza.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.