Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2021
Wtorek 3 czerwca 2003 
    

Karta graficzna z tunerem od MSI


Autor: DYD | źródło: MSI | 13:22
(1)
Polski oddział MSI ogłasza wprowadzenie nowego produktu Personal Cinema FX5200 (pisaliśmy już raz o nim kilka dni temu) opartego na układzie GeForceFX 5200 i zawierającego wbudowany tuner TV stereo ze 125 kanałami. Tuner TV posiada pełny zasięg częstotliwości CATV/VHF/UHF (dostosowany do TV kablowej) oraz m.in. takie funkcje jak odtwarzanie "Time-Shifting", automatycznie wyszukiwanie kanałów, czasowe nagrywania programów (MPEG1/2) oraz Replay w TV. Inne cechy jakie oferuje ten produkt MSI to analogowe przechwytywanie wideo i edycja w formacie MPEG-2 do rozdzielczości 720x480 w 30 klatkach na sekundę, odtwarzanie DVD wraz z cyfrowym dźwiękiem Dolby AC-3 oraz wyjście Video przez przystawkę YPrPb z możliwością podłączenia do urządzeń HDTV.

W zestawie dołączono oprogramowanie m.in. NVDVD 2.0 i InterVideo WinDVR. Na uwagę zasługuję dołączony Pilot RF pracujący w technologii radiowej, dzięki czemu użytkownik otrzymuje zdalny panel kontrolny działający na odległość do ponad 9 metrów. Zdjęcia Pilota i złączy Personal Cinema w dalszej części newsa. Dostępność i cena w Polsce na razie nie znana.

[Update: 16:15] wprost z polskiego oddziału MSI dowiedzieliśmy się, że karta w Polsce będzie dostępna w ciągu 2-3 tygodni. Cena brutto dla końcowego użytkownika ma wynosić 769 PLN.
 

    
K O M E N T A R Z E
    

  1. hmmm (autor: ArturNOW | data: 3/06/03 | godz.: 21:21)
    cena bardzo zachęcająca. Np. w porównaniu do AIW R9000 to ten FX wydaje się znacznie lepszy :D

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.