Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2024
Wtorek 3 czerwca 2003 
    

Futuremark łagodzi stanowisko


Autor: R4v | źródło: W2S | 16:05
(2)
Futuremark i nVidia wydały oświadczenia, które mają zakończyć spór co do optymalizacji sterowników. Futuremark uznał, że sterowniki dla GeForce'ów używają rzeczywiście optymalizacji i nie uciekają się do oszustw. Producent 3D Marka miał zrozumieć, że różne układy w różny sposób wykonują określony program. PCMark 2002 posiada na przykład oddzielne testy dla Athlonów i Pentium 4. 3D Mark miał w założeniu testować wydajność systemów 3D w miarę jednakowych warunkach. Jednak w związku z naciskami, Futuremark rozważy włączenie optymalizacji dla różnych układów graficznych do 3D Marka. We wspólnym oświadczeniu obie firmy wyraziły także chęć opracowania procedur i wskazówek dla testerów i programistów w celu uniknięcia takich sytuacji jak obecna.

 


    
K O M E N T A R Z E
    

  1. a po co ? :/ (autor: RusH | data: 3/06/03 | godz.: 20:10)
    przeciesz futuremark jest programem naleszacym dio autoruf a nie do nvidii :/ ja bym powiedzial publicznie ze mnie stanowisko nvidii nie obchodzi a po cichu poprosil o 10 mil $

  2. o tak (autor: housik | data: 3/06/03 | godz.: 21:03)
    Nvidia na upartego wydała by te 10 mil $ ale na zlecenie stworzenia konkurencyjnego programu :). Futuremark w końcu zrozumiała że brak konkurencji i zadowolenie wszystkich klientów jest najważniejsze ( prawda jest taka że to nie my jesteśmy jej klientem tylko Ati Nvidia Intel czy Amd ). Tym bardziej że właściwie nvidia miała racje. Ati już dawno przyznała się że ma optymalizacje sterowników dla 3Dmarka2003 i jakoś nikt jej z tego nic nie robi :).

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.