Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2024
Czwartek 5 czerwca 2003 
    

Nowe urządzenie wielofunkcyjne HP


Autor: DYD | źródło: HP | 10:11
Firma Hewlett-Packard poinformowała o wprowadzeniu na rynek nowego, uniwersalnego urządzenia HP PSC 2175 umożliwiającego drukowanie, skanowanie i kopiowanie odbitek fotograficznych oraz posiadającego funkcje do przetwarzania zdjęć i obrazu. Aby bez korzystania z komputera wydrukować zdjęcie z aparatu cyfrowego, można skorzystać z obsługi gniazd (zgodne ze standardem Compact Flash, SmartMedia, Sony Memory Stick lub Secure Digital) w tym urządzeniu. Dzięki technologii skanowania z rozdzielczością 1200 x 2400 ppi i 48-bitowej głębi koloru użytkownicy mogą także łatwo skanować dokumenty i zdjęcia oraz przesłać je pocztą elektroniczną lub do komputera za naciśnięciem jednego przycisku.

Nowe urządzenie wielofunkcyjne HP udostępnia oprogramowanie do kreatywnego przetwarzania zdjęć i obrazów, a także dodatkowe możliwości, takie jak funkcja arkusza próbnego (photo proof sheet), współużytkowanie zdjęć z wykorzystaniem komputerów oraz oprogramowanie OCR do przetwarzania tekstu. Urządzenie można także wykorzystać do kopiowania dowolnych fragmentów zdjęć z wykorzystaniem funkcji pomniejszania i powiększania działającej w zakresie 25-400%. Urządzenie pozwala wykonać jednorazowo 99 kopii. Sugerowana cena detaliczna modelu HP PSC 2175 wynosi 1149 PLN.

 


    
K O M E N T A R Z E
    

Jeszcze nikt nie napisał komentarza.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.