Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2020
Czwartek 5 czerwca 2003 
    

Duża impreza dla graczy pod koniec czerwca


Autor: DYD | 10:37
(4)
Gorąco zapraszamy wszystkich do uczestnictwa w INTEL PENTIUM 4 PC ARENA 2003. Jest to największa w kraju impreza przeznaczona dla entuzjastów komputerowych. Odbędzie się w ostatni weekend czerwca (28-29.06.2003 r) w warszawskim klubie Skarpa przy ulicy ul. Kopernika 5/7/9. W sobotę będzie można wziąć udział w rozgrywkach indywidualnych, w niedzielę - w zespołowych. Uczestnicy zagrają w najlepsze i najpopularniejsze obecnie gry w Polsce: Delta Force: Black Haw Down, Devastation (Strefa FPP); Command&Conquer:Generals, Warcraft III (Strefa RTS); Moto GP i TOCA Race Driver (Strefa Rajdowa). Wysokooktanowe emocje są więc zapewnione. Najlepsi otrzymają rewelacyjne nagrody i uroczyste dyplomy potwierdzające osiągnięcia. Po turnieju podobizny zwycięzców i informacje o życiowych dokonaniach zostaną umieszczone w galerii mistrzów.

INTEL PENTIUM 4 PC ARENA 2003 to nie tylko "gierczana" rywalizacja to także okazja do spotkania z komputerowymi nowinkami. W Skarpie będzie można bowiem znaleźć Strefę Digital Home, czyli pokazowe stanowiska z zestawem kina domowego i sprzętem do miksowania dźwięku a także Media Center PC - miejsce, w którym każdy znajdzie coś ciekawego. Więcej informacji na oficjalnej stronie. Serwis TwojePC objął patronat medialny nad imprezą.

 

    
K O M E N T A R Z E
    

 1. tak szykam, bo nie wiem ... (autor: polar | data: 5/06/03 | godz.: 10:45)
  ... czy wogule warto sobie zawrać głowe imprezą firmy Intel. A szukam co jest do wygrania - żeby chociaż dojazd mi się zwrócił, bo raczej za ulotki Intela które pewnie dostane hurtem to sobie biletu powrotnego nie zafunduje.

  Ale widac nikt na oficjalnej stronie nie chce powiedzieć co jest do wygrania (:
  a szkoda ...


 2. Intel (autor: flako | data: 5/06/03 | godz.: 10:47)
  jest organizatorem czy sponsorem?

 3. "najlepsze i najpopularniejsze obecnie gry" (autor: Super_Ghost | data: 5/06/03 | godz.: 16:31)
  no ta.. to fajnie macie... niby najlepsze i najpopularniejsze... ale jakos jesli chodzi o FPP... to nie widzie tu najpopularniejszej i najlepszej... czyli Counter-Strike... no i tak samo z RTS... najpopularniejsza... i wg mnie najlepsza.... Star Ctaft...

 4. Lipne gry :( (autor: sew123 | data: 5/06/03 | godz.: 16:47)
  Szkoda ..

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.