Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2020
Wtorek 10 czerwca 2003 
    

Nowa nagrywarka DVD RICOH MP-5163A-DP


Autor: DYD | źródło: Alstor | 16:32
Jeszcze w czerwcu w Alstor pojawi się najnowsza nagrywarka DVD firmy Ricoh: model MP-5163A-DP. Napęd pracuje w formacie DVD+RW, dzięki czemu odznacza się bardzo wysoką kompatybilnością z dostępnymi na rynku napędami DVD-ROM i odtwarzaczami DVD-Video. Główną nowością MP-5163A-DP jest zapis płyt DVD+R z prędkością 4x, co przekłada się na krótki czas nagrania całej płyty 4.7 GB: poniżej 15 minut! Pozostałe parametry napędu: 2.4x zapis DVD+RW, 16x zapis CD-R, 10x zapis CD-RW, 12x odczyt DVD-ROM, 40x odczyt CD-ROM.

Swoistą ciekawostką jest obsługa nowego formatu DVD+VR umożliwiającego dodawanie, kasowanie i edycję materiału video bezpośrednio na nośniku DVD. Tradycyjnie Ricoh udostępnia funkcję szybkiego formatowania nośników DVD+RW. Dodatkowo, nagrywarkę wyposażono w bufor o pojemności 2 MB, współpracujący z technologiami JustLink i Lossless Linking, chroniącymi przed błędami podczas zapisu płyt CD i DVD.

Ricoh MP-5163A-DP oferowany jest wyłącznie w postaci bogato wyposażonego zestawu „retail kit” m.in. z oprogramowaniem Nero 5.5, InCD, Nero Vision Express (edycja video), WinDVD oraz czystymi nośnikami CD/DVD, kablami, instrukcją i akcesoriami.

Przewidywana cena nagrywarki Ricoh MP-5163A-DP wynosi 1299 zł brutto.

 

    
K O M E N T A R Z E
    

Jeszcze nikt nie napisał komentarza.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.