Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2020
Wtorek 10 czerwca 2003 
    

42-calowa "plazma" Hitachi 42PD3000


Autor: DYD | źródło: e-mail | 17:01
(2)
Firma Image Recording Solutions wprowadziła do swojej oferty nowy telewizor plazmowy firmy Hitachi – model 42PD3000. Ta 42-calowa jednostka to flagowy produkt firmy Hitachi: łączy w sobie najnowsze rozwiązania technologiczne i eleganckie wzornictwo. Nowy telewizor plazmowy Hitachi wyświetla obrazy o rozdzielczości 1024 x 1024. Model 42PD3000 oferuje – co w wypadku kina domowego jest szczególnie istotne - szeroki kąt widzenia, wynoszący aż 160 stopni w poziomie i w pionie. Dzięki temu obraz nie traci na jakości nawet wtedy, gdy na ekran patrzy się z boku. Gwarancją prezentacji najwyższej próby są jasność na poziomie 1000cd/m2 i imponujący kontrast o współczynniku 1000:1.

Wśród licznych zaawansowanych funkcji nowego telewizora plazmowego należy wymienić technologię Digital Colour Management – zapewniającą wierne odtworzenie kolorów. Na uwagę zasługuje też funkcja dzielenia ekranu Split Screen, dzięki której można równocześnie wyświetlać na ekranie obrazy pochodzące z rożnych źródeł, np. telegazetę, obraz telewizyjny i sygnał z komputera.

Nowa plazma Hitachi posiada dwie dołączane kolumny o mocy 12W. Elementy sterujące m.in. tunerem TV, cyfrową redukcją zniekształceń obrazu i funkcjami audio, zostały umieszczone w estetycznym module AV3000 Multi-media Box. Do niego podłączane są wszystkie dodatkowe urządzenia. Multi-media Box posiada liczne złącza (m.in. 3 dwukierunkowe SCART, wejście komputerowe). System automatycznego rozpoznawania sygnału Progressive Scan Input sprawia, że nowa plazma Hitachi współpracuje praktycznie z każdym źródłem obrazu, zwalniając równocześnie użytkownika z konieczności żmudnego zmieniania ustawień telewizora. Co istotne, moduł Multi-media Box jest podłączany do ekranu za pośrednictwem pojedynczego kabla, a nie całej ich wiązki. Dzięki temu telewizor wygląda świetnie nie tylko na zdjęciach (co jest częstą bolączką telewizorów plazmowych), ale także już po podłączeniu w domu – wrażeń estetycznych nie psują liczne kable plączące się pod ekranem. Wygodę obsługi zapewnia inteligentny pilot, pozwalający sterować nie tylko funkcjami telewizora, ale również odtwarzacza DVD i magnetowidu.

42-calowy telewizor Hitachi 42PD3000 jest objęty 2-letnią gwarancją, zaś jego cena detaliczna wynosi 33 989 PLN brutto. Urządzenie jest sprzedawane przez firmę Image Recording Solutions.

 

    
K O M E N T A R Z E
    

  1. Chciałbym takie cacko mieć... (autor: DJopek | data: 10/06/03 | godz.: 17:14)
    Ale cena jest powalająca.... Jak za mały samochód :/

  2. Chce na tym zagrać (autor: Barthello | data: 10/06/03 | godz.: 17:32)
    Ja chce podłączyć konsole i na tym zagrać, czekam na sponsora!!!

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.