Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2020
Środa 11 czerwca 2003 
    

Plextory Premium już w sprzedaży


Autor: DYD | źródło: Alstor | 19:13
Alstor rozpoczął już sprzedaż nowych nagrywarek firmy Plextor. Napędy z serii Premium wyróżniają zestawem kilku technologii. GigaRec umożliwia zapis z kompresją do 40% (możliwość nagrania do 1.2GB danych na płycie CD-R 870MB/99 min.). SecuRec - funkcja pozwalająca zabezpieczać hasłem materiał nagrany na płytę CD. Silent Mode to z kolei specjalny "cichy" tryb pracy wpływający na komfort użytkownika oraz żywotność napędu. Natomiast Q-Check -szczegółowo weryfikuje właściwości nośnika CD przed i po nagrywaniu. Powyższe technologie obsługiwane są przez rozszerzone oprogramowanie PlexTools Professional, dołączone do napędów z serii Premium.

Najnowszy Plextor posiada parametry: zapis CD-R z prędkością 52x, zapis CD-RW z prędkością 32x oraz odczyt CD-ROM na poziomie 52x (przy wykorzystaniu funkcji SpeedRead). Bufor napędu ma pojemność 8 MB i współpracuje z technologią BURN-Proof. Dodatkowo Plextor wyposażony jest w technologie PoweRec oraz VariRec, obsługuje standard Mount Rainier, overburning, nośniki 90/99 minut. Czasem dostępu - poniżej 65 ms. Plextor Premium dostępny jest wyłącznie w postaci "Retail Kit" (także z czarnym panelem przednim) z oprogramowaniem Nero+InCD, czystymi płytami CD, polską instrukcją i akcesoriami. Cena napędu Premium wynosi 750 zł brutto.

 

    
K O M E N T A R Z E
    

Jeszcze nikt nie napisał komentarza.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.