Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2020
Środa 11 czerwca 2003 
    

Nowa witryna firmy 4MAX


Autor: DYD | źródło: e-mail | 19:24
(2)
Firma 4MAX z Katowic znana głównie z produktów służących do chłodzenia, modyfikacji i wyciszania komputerów PC, uruchomiła nowy sklep internetowy (dostępny pod adresem www.4max.pl) zastępując tym samym witrynę sklepową, towarzyszącą firmie od początku jej istnienia. 4MAX w najbliższym czasie zamierza rozszerzyć swoją ofertę o nowe działy z produktami, oraz wprowadzać udogodnienia związane z funkcjonowaniem sklepu internetowego. Obecnie trwają intensywne prace związane z uruchomieniem modułu hurtowego dla klientów biznesowych.

Mając na uwadze podniesienie jakości świadczonych usług, przy projektowaniu aplikacji sklepowej, wykorzystano opinie i uwagi zgłaszane przez Klientów firmy. Aplikację sklepową zaprojektowano z dbałością o wydajność , intuicyjny interfejs użytkownika oraz przejrzystość oferty. Zastosowano wiele sprawdzonych rozwiązań, mających na celu automatyzację procesu obsługi zamówień oraz zapewnienie maksymalnego bezpieczeństwa transakcji zawieranych drogą elektroniczną.

 

    
K O M E N T A R Z E
    

 1. Miałem raz z nimi do czynienia... (autor: Remek | data: 12/06/03 | godz.: 00:43)
  ..i mnie olano...a potem nagle sprowadzono towar, jak już dawno byłem po zakupie gdzie indziej...Może się poprawili...

 2. nie jest idealnie... (autor: guess2good | data: 13/06/03 | godz.: 18:34)
  Po zlozeniu zamowienia nie mozna juz sprawdzic co sie zamowilo (kaszana moim zdaniem) - widac tylko calkowita sume zamowienia.
  Po zamowieniu, dostaje sie majla bez informacji co sie zamowilo i za ile - brakuje nawet informacji o calkowitej kwocie do zaplaty (widze tutaj pewne mozliwosci...)
  Nie dolicza kosztow przesylki a na stronie z Regulaminem brak informacji o ty za ile i jak moga wyslac. Obiecanej faktury proforma brak po 2 dniach od zlozenia zamowienia.

  Zobaczymy co bedzie dalej le do czolowki niestety brakuje wiele.


    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.