Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2020
Środa 11 czerwca 2003 
    

Doniesienia z polskich redakcji


Autor: DYD | źródło: e-mail | 19:24
(2)
FrazPC.PL: Bezglośne AMD - Recenzja cichych coolerow: "Specjalnie dla tych którym ostatnie upały dały się we znaki, mamy coś co powinno niejednego zaciekawić. Wielu zadaje sobie pytanie jak cicho i wydajnie schłodzić procesor tym bardziej, ze wraz ze wzrostem temperatury na zewnątrz jest to coraz trudniejsze. Naszym głównym kryterium wyboru była cisza i tak do boju stanęło piec konstrukcji: CoolerMaster HHC-L61 Silent, Spire FaLcon Rock II, Jamicon JMC720BP i 1730BP oraz dobrze znany Zalman 6000Cu. Jak spisały się podczas okresu testowego oraz czy można jeszcze dzisiaj, posiadać wydajne i ciche chłodzenie dowiecie się czytając dalszą część artykułu."

InfoPC.PL: Wybieramy grafikę do 500 złotych - "Do testów trafiło, aż 12 kart graficznych. Wśród nich, znalazł się także, wcześniej wspomniany RADEON 7500, który zapewne nie jest obcy większości z Was. Mimo, że dziś zupełnie zapomniany z powodu zastąpienia przez wersję o numerku 9000, jest godzien poświęcenia mu uwagi. Być może posiadacie tę kartę i dręczy was pytanie, czy wymienić ją na co szybszego. Dzisiaj znajdziecie na to odpowiedź."

IN4.PL: XFX GeForceFX 5600 128MB: "Kontynujemy testy kart graficznych z serii GeForceFX. Tym razem mamy kartę XFX GeForceFX 5600, ciekawą z co najmniej dwóch powodów. Po pierwsze marka XFX nie jest u nas zbyt znana, a po drugie model ten taktowany jest zegarem 325MHz rdzeń i 550MHz pamięć, podczas gdy testowany wcześniej Sparkle FX5600 miał taktowania 325MHz/400MHz. Zobaczmy więc czy tak taktowany GeForceFX 5600 poradzi sobie z Radeonem 9500 i 9500Pro. Zapraszam"

MoDeD-KOMPz: Recenzja Thermaltake Volcano 11 i 11+: "Rynek procesorów rozwija się bardzo dynamicznie, szybsze i wydajniejsze jednostki ustawiają coraz to wyżej poprzeczkę dla obecnie produkowanych coolerów. Wzrost wydajności wiąże się ze znacznym wzrostem ciepła wydzielanego przez procesor, mam tu na myśli głównie platformę AMD. Athlony stanowią nie lada wyzwanie dla "mistrzów chłodzenia", dzieje się tak za sprawą małej powierzchni płytki rdzenia procesora, co bardzo utrudnia rozpraszanie ciepła.

PCLab.PL: Test 22 coolerów dla Socket A: "Ostatnio firma AMD zaprezentowała nowe procesory z rodziny Athlon XP. Zapasy technologiczne rdzeni Barton i Throughbred są przez nią żyłowane do granic możliwości, a firma stara się jak może, by przy wzroście prędkości utrzymać emisję ciepła poniżej poziomu 80 W. Również producenci układów chłodzących wymyślają coraz to nowsze rozwiązania. Sprawdźmy zatem, co proponują, aby utrzymać w miarę niską temperaturę naszego nowego, szybkiego procesora. W poniższym porównaniu znalazły się zarówno modele z niższej, jak i z wyższej półki, popularne, dostępne w większości sklepów, jak również egzotyki ściągnięte przez nas z zachodnich sklepów internetowych."

 

    
K O M E N T A R Z E
    

  1. DYD (autor: Meteor | data: 11/06/03 | godz.: 19:30)
    2 artykuly o tym samym :) Kiedys rozmnazaly mi sie komentarze, a teraz wam rozmnazaja sie newsy :)

  2. loozik... (autor: DYD-Admin | data: 11/06/03 | godz.: 19:32)
    ...trzeba jakos nadrabiac braki ;-)

    zaraz bedzie korektos...


    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.