Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2020
Czwartek 12 czerwca 2003 
    

Maxtor rozpoczyna sprzedaż SATA


Autor: DYD | źródło: iXBT | 09:51
Kolejny producent pamięci masowej rozpoczął sprzedaż dysków twardych w standardzie SerialATA (o tym rozwiązaniu można poczytać w naszym artykule poświęconym SATA). Do tej pory Maxtor podobnie jak Samsung, był producentem "twardzieli" wykorzystujący kontroler ATA/133. Od teraz dostępne są już dyski tego producenta w nabierającym tempa standardzie SerialATA. Maxtor oficjalnie ogłosił dostępność i sprzedaż dysków 120GB i 80GB Serial ATA (SATA) z rodziny Ultra Series w wersji pudełkowej. Dyski 250GB oraz 200GB SATA Ultra Series mają być dostępne u dystrybutorów pod koniec czerwca.

Dostępne od teraz w sprzedaży zestawy "SATA Ultra Series Hard Drive Kits" zawierają 3.5-calowy dysk o prędkości obrotowej 7200RPM typu Serial ATA z 8MB cache buffer, kabel do interfejsu Serial ATA, zestaw śrubek, oprogramowanie instalacyjne MaxBlast oraz instrukcję. Ceny nie zostały podane - w/w produktów nie ma jeszcze w internetowym sklepie MaxStore.com.

 

    
K O M E N T A R Z E
    

Jeszcze nikt nie napisał komentarza.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.