Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2020
Piątek 13 czerwca 2003 
    

Zmiana tematu Sondy - czy korzystasz z wyjścia TV?


Autor: DYD | 12:33
(1)
Na weekend proponujemy naszym Czytelnikom nową Sondę. Na początek omówmy krótko poprzednie pytanie, które dotyczyło nagrywarek. Końcowe wyniki wskazują wyraźnie przewagę nagrywarek CD-RW z prędkością nagrywania poniżej 48x - te modele wybrało 58% głosujących. Jednak spora część użytkowników (31%) posiada już napęd CD-RW z możlwiością wypalania płyt CD-R z prędkością 48x i wyżej. Nagrywarka DVD to nadal urządzenie rzadko spotykane w PeCetach naszych Czytelników (2%). Taką samą grupę stanowią sceptycy nagrywarek.

A co dziś proponujemy? W większości na pewno posiadacie wyjście TV w swojej karcie graficznej. Wykorzystanie TV-Out zazwyczaj sprawdza się przy oglądaniu filmów DVD lub DivX-ów oraz przy grach komputerowych. Z różnych przyczyn nie zawsze jednak korzystamy z tego wyjścia. Zapraszamy do głosowania! Sonda wykaże czy TV-Out jest ważnym, czy nie istotnym elementem karty graficznej.

 

    
K O M E N T A R Z E
    

  1. brakuje jednej opcji... (autor: MARC | data: 13/06/03 | godz.: 15:04)
    Ja mam w domu kompa, ktory jest podlaczony WYLACZNIE pod TV i wlasciwie, poza sprawdzeniem karty, to nigdy nie bylo uzywane wyjscie onitorowe, a jedynie S-Video, wiec brakuje mi opcji w glosowaniu ;)

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.