Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2019
Poniedziałek 23 czerwca 2003 
    

Osobisty odtwarzacz konferencji wideo


Autor: DYD | źródło: VIA | 00:55
VIA Technologies wraz z Nimble Microsystems zaprezentowali Nimble V5 - osobisty odtwarzacz konferencji wideo. Urządzenie tworzy ultra kompaktowy mini PC, oparty na multimedialnej platformie VIA składającej się z energooszczędnego procesora VIA C3 i chipsetu VIA UniChrome CLE266. Niewielki i stylowy Nimble V5 będzie można zobaczyć w tym tygodniu na stoisku VIA podczas CeBIT America 2003, który trwa od 18-ego do 20-ego czerwca w Nowym Jorku.

Nimble V5 o wymiarach 2"x7.7"x7.7" pobiera tylko 12 wattów mocy. Dzięki wiatraczkowi "rura cieplna" przeznaczonemu dla nisko poborowego procesora VIA C3, Nimble Microsystems stworzył ciche urządzenie, które użytkownicy mogą pozostawić włączone przez 24 godziny na dobę. Kompaktowych rozmiarów Nimble V5 pozwala pozostać w kontakcie wideo, głosowym, tekstowym, emailowym, umożliwia natychmiastową wymianę zdjęć i plików, oferuje indywidualnym użytkownikom konferencję wideo. Cena Nimble V5 wynosi około US$699. Urządzenie będzie dostępne od 3-go kwartału 2003 w Nimble Microsystems oraz w sieci partnerów. Witryna poświęcona Nimble V5 będzie uruchomiona pod adresem www.NimbleV5.com.

 

    
K O M E N T A R Z E
    

Jeszcze nikt nie napisał komentarza.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.