Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2019
Poniedziałek 23 czerwca 2003 
    

Maxtor wspólnie z MBM Ontrack


Autor: DYD | 23:04
Firma MBM Ontrack odzyskiwanie danych ratyfikowała umowę z firmą Maxtor, na mocy której dyski tego producenta nie będą traciły gwarancji w wyniku ich otwarcia w laboratorium odzyskiwania danych MBM Ontrack. Przed podpisaniem umowy każdy nośnik, w którego strukturę ingerowali specjaliści odzyskiwania danych (ang. data recovery), tracił gwarancję. Użytkownicy chcący odzyskać dane ponosili koszt samej usługi oraz tracili gwarancję często na nowe i drogie nośniki. Przedstawiciele MBM Ontrack zapowiadają, że do końca trzeciego kwartału zostanie podpisana umowa z kolejnym producentem dysków twardych.

"Pierwszą umowę z producentem dysków twardych nasz zagraniczny partner - firma KrollOntrack, Inc - zawarł w 1999 roku. Od tego czasu umowy pozwalające na zachowanie gwarancji korporacja KrollOntrack zawarła z wszystkimi liczącymi się na świecie producentami dysków twardych. Umowy te nie są jednak prawomocne w Polsce. Często wymagają ratyfikacji. Zamierzamy wynegocjować stosowne porozumienia z dominującymi na rynku polskim producentami dysków twardych. Pierwszym krokiem w tym kierunku jest podpisanie umowy z firmą Maxtor, liczącym producentem tych nośników w Polsce pod względem sprzedaży w 2002 roku" - mówi Marcin Musil, dyrektor zarządzający MBM Ontrack.

"Współpraca firm Maxtor i Ontrack ma już wieloletnią tradycję na całym świecie, dlatego cieszymy się, że od tej chwili i w Polsce klienci wymagający szczególnego rodzaju wsparcia, będą mogli je otrzymać. Mamy oczywiscie nadzieję, że problemów z naszymi urządzeniami będzie jak najmniej, jeśli jednak już się pojawią, mamy pewność, że rozwiązaniem ich zajmą się eksperci." - powiedział Grzegorz Kwolek, manager dystrybucji i sprzedaży na Europę Wschodnią.

 

    
K O M E N T A R Z E
    

Jeszcze nikt nie napisał komentarza.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.