Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2020
Środa 25 czerwca 2003 
    

Przenośna nagrywarka DVD...


Autor: DYD | źródło: 4Press / CDR-Info | 14:04
(1)
...i nie tylko. Nowy produkt firmy Digital Peripheral Solutions (DPS www.qps-inc.com) – oznaczony symbolem Que!007 – nie tylko nagrywa i odtwarza płyty DVD. Jest także odtwarzaczem plików MP3, a nawet prezentacji PowerPoint. Z komputerem Que!007 komunikuje się przez port FireWire. Jako odtwarzacz i nagrywarka, produkt firmy DPS obsługuje praktycznie wszystkie formaty, w tym DVD-R, DVD-RW, DVD+R, DVD+RW i CD-RW. W USA urządzenie jest sprzedawane w cenie 600 USD.

Urządzenie Que!007 sprawdza się nie tylko jako komputerowe urządzenie peryferyjne, ale także jako zasilana bateryjnie niezależna jednostka. Po podłączeniu do telewizora pozwala na przeglądanie prezentacji PowerPoint, zdjęć w formatach cyfrowych czy oglądanie filmów DVD. Posiada też - szczególnie przydatne podczas prezentacji - funkcje powiększania i obracania obrazu. Produkt DPS jest odporny na wstrząsy i wibracje, został wyposażony w wyświetlacz LCD i bufor 2MB. Można do niego podłączyć głośniki lub słuchawki – Que!007 obsługuje dźwięk Dolby Pro Logic i 3D Virtual Surround. Do urządzenia dołączany jest pilot.

 

    
K O M E N T A R Z E
    

  1. komunikacja tylko przez FireWire?? (autor: Super_Ghost | data: 25/06/03 | godz.: 16:24)
    dziwne ...

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.