Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2020
Piątek 27 czerwca 2003 
    

Aero7+ w polskich serwisach


Autor: DYD | źródło: e-mail | 16:10
FrazPC.PL: Recenzja CoolerMaster Aero7+. Po wielu godzinach testów przyszedł czas na podsumowanie wyników jakie zostały osiągnięte i zdecydować czy warto inwestować nie małe przecież pieniądze w tak innowacyjny cooler jakim jest Aero7+. To co najbardziej rzuca się w oczy (a raczej w uszy) to hałas jaki wydzielany jest podczas pracy na najwyższych obrotach. Dla mnie był on nie do zniesienia. Na czas testu wielokrotnie musiałem odejść od komputera bo pozostanie groziło chyba gorszym bólem głowy niż po spotkaniu z pięścią Lenoxa Lewisa. Nie mniej jednak dzięki bardzo swobodnej regulacji obrotów udało mi się znaleźć kompromis pomiędzy wydajnością, a wydzielanym hałasem.

Sirius.PL: Wszystko o CoolerMaster Aero 7+.''Wiele już zostało napisane o Aero 7 ASB-V73 firmy Cooler Master. Powstało przy tym wiele sprzecznych opinii na jego temat i tak naprawdę niewiele osób zdaje sobie sprawę z tego...'' Chcecie wiedzieć dosłownie wszystko o najnowszym dziecku CoolerMastera ? Wszystkiego dowiecie się z najnowszej recenzji, której autorem jest Wodzu...

 

    
K O M E N T A R Z E
    

Jeszcze nikt nie napisał komentarza.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.