Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2020
Wtorek 1 lipca 2003 
    

Nowe "plujki" HP


Autor: DYD | źródło: 4Press | 15:33
W pierwszym kwartale tego roku osłabła pozycja HP na rynku drukarek. W związku z tym, firma zdecydował się zreformować linię drukarek atramentowych i wprowadzić cztery nowe modele tanich urządzeń, oferujących wydruk fotograficznej jakości. W ofercie HP znajdą się cztery nowe modele drukarek Deskjet w cenach - 39USD za model HP Deskjet 3520, 79USD za urządzenie HP Deskjet 3650, 99USD za model HP Deskjet 5150 i 149USD za kolorową drukarkę HP Deskjet 5650 (na zdjęciu), gwarantującą wydruk z prędkością 21 monochromatycznych i 15 kolorowych stron na minutę. Oficjalną premierę nowych drukarek HP zaplanowano na wtorek.

Choć HP odnotowało w pierwszych trzech miesiącach 2003r. zmniejszenie o 5% udziałów na rynku drukarek atramentowych - w porównaniu do czwartego kwartału roku ubiegłego - to i tak pozostałe 53% gwarantuję firmie dominującą pozycję w branży. Porównując dane z pierwszego kwartału roku 2002, HP zwiększyło swoją obecność na rynku o 11%. Rozszerzenie oferty firmy o tanie drukarki o fotograficznej jakości wydruku, to efekt globalnego trendu do implementowania zaawansowanych możliwości w coraz tańszych urządzeniach. Ogólnie spadają ceny wszystkich drukarek, zarówno od urządzeń tradycyjnych, przez drukarki profesjonalne aż do kombajnów, łączących w sobie funkcje drukarki, skanera i kopiarki.

 

    
K O M E N T A R Z E
    

Jeszcze nikt nie napisał komentarza.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.