Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2020
Sobota 19 maja 2001 
    

Logitech WingMan Action Pad - premiera targów E3


Autor: DYD | 06:35
Los Angeles, Kalifornia (targi E3 - stanowisko 646, południowa hala) - 17 maja 2001, Logitech przedstawił najnowszy gamepad z rodziny WingMan - model Action Pad. Najnowsze urządzenie dla graczy będzie oferowane na całym świecie już w czerwcu. "Zaprojektowany dla każdego gracza i oraz każdego rodzaju gier, WingMan Action Pad przedstawia sobą olbrzymią funkcjonalność. W konstrukcji pada zastosowano nowoczesne materiały które wytrzymują uderzenia oraz odporne są na energiczne zmagania się gracza z grą. Pad wyposażony został również w bardzo dokładny mini joystick - a wszystko to w bardzo przystępnej cenie" - powiedział Ted Hoff, vice prezes oraz szef laboratorium urządzeń serii WingMan. "Za cenę poniżej 150 PLN dajemy graczom wybór którego już od dawna oczekiwali".

Logitech WingMan Action Pad daje użytkownikowi do wykorzystania 7 standardowo programowalnych przycisków, dwie cyfrowe mini przepustnice - wszystko to daje możliwość zaprogramowanie tych przycisków na 16 różnych kombinacji. Dodatkowo Action Pad posiada 8 kierunkowy cyfrowy przycisk oraz mini joystick którym operować można w pełnym zakresie 360 stopni. Wszystkie ter rozwiązania zostały tak dopasowane w urządzeniu, aby zarówno osoby o małych dłoniach, jak i dużych mogły dosięgnąć i wykorzystać wszystkie funkcje urządzenia. Action Pad został skonstruowany na bazie portu USB. Rozwiązanie takie pozwala na szybką instalacje urządzenia. Cena urządzenia nie jest jeszcze znana.

 

    
K O M E N T A R Z E
    

Jeszcze nikt nie napisał komentarza.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.