Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2020
Wtorek 22 lipca 2003 
    

EpsonEMP S1: dla kina domowego i edukacji


Autor: DYD | 15:11
Do oferty firmy AVC trafił nowy projektor multimedialny firmy EPSON – model EMP S1. Urządzenie pozwala na uzyskanie obrazu o przekątnej 60 cali z odległości 1,8 metra od ekranu. Oczywiście sprawdza się też w większych salach - maksymalna przekątna obrazu to 300 cali. Rozdzielczość urządzenia wynosi 800x600 pikseli, projektor może również prezentować obraz w panoramicznym formacie 16:9. EMP S1 dysponuje strumieniem światła o natężeniu 1200 ANSI lumenów i oferuje kontrast o współczynniku 400:1. Konstruktorzy urządzenia skupili się na maksymalnym uproszczeniu jego obsługi. Korekta efektu trapezowego dokonuje się po wciśnięciu jednego przycisku, użytkownicy mają do dyspozycji również 5 predefiniowanych trybów ustawień kolorów, dopasowanych do różnych typów zastosowań. Dla optymalnej wygody do projektora są dołączane 2 piloty - jeden standardowy z dostępem do ustawień sprzętu, drugi - pełni funkcję bezprzewodowej myszki podczas prezentacji. Nowy projektor EPSON to jednak nie tylko doskonałe parametry i funkcjonalność, ale i estetyka na najwyższym poziomie. To szczególnie ważne, gdy urządzenie stanowi element domowego wnętrza.

Projektor dysponuje szeroką gamą wejść oraz wyjściem monitorowym. Charakteryzuje się cichą pracą - natężenie hałasu nie przekracza 33 dB. Wymiary to 265 x 370 x 114 mm (głęb. x szer. x wys.), waga wynosi około 3,2 kg. EPSON EMP S1 kosztuje 6790 PLN (cena netto). Projektor jest objęty 3-letnią gwarancją. Oprócz niskiej ceny samego urządzenia na uwagę zasługuje niski koszt lampy, jest on o połowę niższy niż w większości projektorów porównywalnej klasy.

 

    
K O M E N T A R Z E
    

Jeszcze nikt nie napisał komentarza.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.