Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2020
Piątek 25 lipca 2003 
    

Szybki aparat Casio


Autor: DYD | źródło: 4Press / DPR | 19:46
W środę Casio zaprezentowało nowy aparat fotograficzny QV-R40 z 4 megapikselową matrycą i potrójnym zoomem optycznym. Jednak tym, co przede wszystkim ma zachwycać, jest szybki czas gotowości do pracy – wynoszący 1 sekundę. Aparat QV-R40 jest kolejną generacją modelu QV-R4, w którym zostały poprawione głównie parametry czasowe. QV-R40 charakteryzuje się szybkim obiektywem z potrójnym zoomem optycznym, oraz wydajną elektroniką sterującą, umożliwiającą skrócenie czasu gotowości do pracy do wartości 1 sekundy. To znacznie mniej, niż wymagał poprzednik. W nowym aparacie poprawiono także mechanizm odtwarzania zdjęć, co umożliwiło skrócenie czasu prezentacji do 0,1 sekundy na zdjęcie. Wyposażenie aparatu w dwa przyciski bezpośrednio umożliwiające wykonywanie zdjęć lub ich przeglądanie, gwarantują nawet niedoświadczonemu użytkownikowi pewność, wygodę i komfort działania. Przyciski te równocześnie uruchamiają aparat.

QV-R40 posiada elegancką srebrną obudowę, 1,6-calowy kolorowy ekran LCD o rozdzielczości 354 x 240 pikseli, można go podłączyć do komputera za pośrednictwem portu USB 1.1, posiada wewnętrzną pamięć flash o pojemności 10MB, a dodatkowo port umożliwiający zainstalowanie kart pamięci SD i MMC. Urządzenie zasilane jest z dwóch baterii AA, które wystarczają na wykonanie około 660 zdjęć. W wyposażeniu dodatkowym znajduje się zewnętrzny zasilacz AC. Wymiary urządzenia to 88 x 61 x 33mm (wys. x szer. gł.), a jego waga bez baterii wynosi tylko 160g.

 

    
K O M E N T A R Z E
    

Jeszcze nikt nie napisał komentarza.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.