Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2021
Piątek 25 lipca 2003 
    

Nowe myszki Logitech serii Click!


Autor: DYD | 19:54
(3)
Logitech oficjalnie zaprezentował rodzinę myszek, które mają stać się podstawą oferty myszy tej firmy. Myszki Click! pełnić mają funkcje urządzeń uniwersalnych, wygodnych, modnych pod względem kolorystyki jak i wyglądu, niezawodnych oraz przystępnych cenowo. Wszystkie myszy wykorzystują sensor optyczny o wysokiej rozdzielczości 800 dpi. Cechującym wszystkie myszy Click! jest zastosowanie w nich przycisku quick switch. Jest to przycisk, który w szybki i prosty sposób pozwala na poruszanie się pomiędzy otwartymi aplikacjami, dokumentami czy stronami internetowymi. Gama myszy Click! składa się na dzień dzisiejszy z 3 modeli - dwóch bezprzewodowych oraz modelu bazującego na kablu: Cordless Click! Plus Optical Mouse (zdjęcie poniżej) - to najbardziej zaawansowana mysz w rodzinie Click!, jest optyczna (sensor 800 dpi), bezprzewodowa (technologia radiowa FastRF) oraz ergonomiczna (pasuje do prawej dłoni użytkownika). Technologia Fast RF to opatentowane przez Logitech rozwiązanie umożliwiające szybką komunikacje drogą radiową. Logitech Cordless Click! Plus Optical Mouse wyposażono w łącznie 6 przycisków oraz rolkę. Zastosowanie dodatkowych przycisków z boku myszki pozwala na szybkie przemieszczanie się po stronach internetowych. Wszystko skomponowane jest w zgrabnym i przyciągającym kolorystycznie kształcie, który prawie sam układa się do dłoni użytkownika.

Cordless Click! Optical Mouse (zdjęcie po lewej stronie) - bezprzewodowa i optyczna zarazem mysz stanowi połączenie dwóch technologii. Jej jajowaty kształt sprawia, że może być wygodni użytkowana zarówno przez osoby prawo jak i lewo ręczne. Przycisk quick switch pozwala zaś na szybkie przełączanie się pomiędzy uruchomionymi programami lub otwartymi dokumentami.

Click! Optical Mouse - to model podstawowy w rodzinie myszek Click! Jest to urządzenie proste w instalacji i późniejszej obsłudze. Uniwersalny kształt pozwala na użytkowanie myszki zarówno przez osoby prawo jak i lewo ręczne. Mysz wyposażona jest w cztery przyciski oraz rolkę. Click! Optical Mouse przykazuje informacje do komputera dzięki sensorowi optycznemu o podwyższonej rozdzielczości 800 dpi.

Myszy serii Click! posiadają 5 letnią gwarancje producenta. Cena i dostępność myszek przedstawia się następująco: Cordless Click! Plus Optical Mouse - cena 270 pln, dostępny pod koniec sierpnia; Cordless Click! Optical Mouse - cena 230 pln, dostępny pod koniec sierpnia Click! Optical Mouse - cena 150 pln, już dostępny w sklepach. Wszystkie ceny brutto (zawierają podatek VAT).


 

    
K O M E N T A R Z E
    

 1. FAJNEEE (autor: Marucins | data: 28/07/03 | godz.: 11:45)
  Fajna zabawka lecz co do ceny hmmm poczekamy zobaczymy

 2. myszki dla lamerów (autor: lkawala | data: 29/07/03 | godz.: 11:25)
  zaawansowani raczej używają skrótów klawiaturowych ;-) m.in.
  Alt+Tab


 3. podobne do serii MX'ów (autor: ZGreG | data: 29/07/03 | godz.: 12:33)
  zwłaszcza ta wireless i ta druga z ogonkiem.. Ale fajne - i cena lepsza niż MX - chętnie kupiłbym sobie.. (-:

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.