Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2020
Poniedziałek 28 lipca 2003 
    

Napster powraca


Autor: DYD | źródło: 4Press / Ananova | 11:14
Przed świętami zostanie ponownie uruchomiony Napster, oferując swoim klientom dwa sposoby rozliczania za pobraną muzykę – miesięczny abonament i opłaty za każdą pobraną piosenkę. Napster 2.0 będzie oferował Internautom dostęp do 500 tys. piosenek, dzięki umowom jakie serwis zawarł z pięcioma największymi wytwórniami muzycznymi i niezależnymi muzykami. W oficjalnym oświadczeniu, firma zapowiedziała dostęp do szerokiego zakresu utworów, od Eminema i Milesa Davisa do Dixie Chicks i Boba Marleya. Chris Corog, dyrektor wykonawczy Roxio, nowego właściciela Napstera powiedział, że nowa wersja serwisu została stworzona od podstaw, jako odzwierciedlenie istoty niezależności i nowoczesności. „Klienci domagają się elastyczności i po raz pierwszy będą oni mieli wybór pomiędzy dwoma sposobami rozliczania za pobieraną muzykę” – powiedział Corog.

Napster odradza się na silnie konkurencyjnym rynku firm oferujących pobieranie muzyki z Internetu, na którym obecne są już m.in. iTunes, MusicNet, Pressplay, BuyMusic.com i Listen.com. Tak więc próba odzyskania fotela lidera wśród sprzedawców muzyki online, jaką być może podejmie odrodzony Napster, może okazać się zadaniem trudnym, a nawet niewykonalnym.

 

    
K O M E N T A R Z E
    

Jeszcze nikt nie napisał komentarza.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.