Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2019
Piątek 22 sierpnia 2003 
    

“Wielka Ucieczka” na komputerze


Autor: Anitka | źródło: 4Press / Ananova | 16:52
(1)
Fani filmu „Wielka Ucieczka” już pod koniec sierpnia będą się mogli wcielić w postać głównego bohatera tego filmu – Virgila Hiltsa, granego przez Steva McQueena. Wszystko za sprawą premiery nowej gry komputerowej SCi Games, której fabuła opiera się na właśnie na tym filmie.

Jak zapewnia wydawca gry – „będzie ona niepowtarzalnym doświadczeniem dla graczy”, zwłaszcza dzięki wprowadzeniu do gry „cyfrowej wersji” aktora Steva McQueena. Zgodnie z fabułą filmu, gra będzie się toczyć w niemieckim obozie jenieckim, ale twórcy dodali kilka nowych i niezwykle wciągających wątków. W grze, McQueen oczywiście odgrywa rolę sławnego Virgila Hiltsa, postaci znanej z bezustannie podejmowanych prób niezwykle brawurowych ucieczek. Oczywiście gracz będzie miał możliwość wyboru postaci w którą się wcieli, a tym samym jej charakteru i posiadanych cech. Poza Hiltsem do dyspozycji będą: MacDonald - który świetnie włada językiem niemieckim, a dzięki temu odciąga uwagę strażników robiąc sobie z nich żarty; Sedgewick – mechanik od wszystkiego i Hendley – facet o niezwykle „lepkich” rękach.

“Wielka ucieczka” oferuje graczom szeroki wachlarz przeżyć, m.in. pełne adrenaliny pościgi, brawurowe ucieczki, czy ciche próby niezauważonego przemknięcia pomiędzy licznymi patrolami Niemców. Kluczem do zwycięstwa w tej grze będzie skradanie się, przedzieranie na tyły wroga, niespodziewane ataki i ogłuszanie. W walkach z użyciem broni do dyspozycji jest kilka rodzajów pistoletów pół-automatycznych, maszynowych i oczywiście snajperskich. Nie zapomniano także o szybkim przemieszczaniu się, w związku z czym w grze znajdują się do dyspozycji jeepy, ciężarówki, czołgi i oczywiście niezastąpiony w każdych warunkach motocykl.

SCi Games zaplanowało premierę “Wielkiej Ucieczki” na dzień 29 sierpnia.

 

    
K O M E N T A R Z E
    

  1. cyfrowy Steve (autor: Meteor | data: 22/08/03 | godz.: 19:08)
    juz raz zagral w reklamie Forda Pumy. Zblizamy sie do momentu, kiedy bedzie mozna nakrecic "pol zartem, pol serio" mimo, ze aktorzy i rezyser juz dawno nie zyja...

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.