Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2020
Poniedziałek 25 sierpnia 2003 
    

Nowe joysticki i gamepad Logitech


Autor: DYD | 16:20
Logitech Europe wprowadza do sprzedaży nowe produkty dla graczy, które jeszcze bardziej uatrakcyjnią ofertę dla tej grupy użytkowników komputerów PC oraz Mac. Pierwsze urządzenie z nowej grupy produktów dla graczy Logitech zaprezentował ponad 8 miesięcy temu - był to joystick Logitech Freedom 2.4. Był to i nadal jest jedyny na rynku bezprzewodowy joystick działający przy zastosowaniu fal radiowych 2.4 GHz. Nowa seria joysticków zdecydowanie nawiązuje do Logitech Freedom 2.4 pod względem ergonomii, wyglądu oraz funkcjonalności.

Logitech Extreme 3D Pro - to joystick o ergonomii połączonej z industrialnym designem w kolorach czerni i matowego chromu. Joystick posiada 12 w pełni programowalnych przycisków, cyfrową przepustnicę oraz 8 kierunkowy HAT switch. Rączka Logitech Extreme 3D Pro posiada możliwość skręcania na boki (np. kierowanie orczykiem) - funkcja Twist Handle. Joystick jest prosty w użytkowaniu jak i podczas instalacji. Zastosowanie portu USB znacząco poprawia prostotę użytkowania oraz zapewnia szybki transfer danych z urządzenia do komputera. W zestawie z joystickiem użytkowników otrzymuje niezbędne sterowniki oraz oprogramowanie WingMan które pozwala na dowolne konfigurowanie i programowanie kontrolera.

Logitech Attack 3 - to następca modelu Attack 2. Josytick Attack posiada 11 programowalnych przycisków, dzięki którym użytkowanie wirtualnych pojazdów czy postaci staje się banalnie proste. Standardem stała się w tym modelu cyfrowa przepustnica, która znajdzie zastosowanie w wszelkiej maści symulatorach. Dużą zaletą Attack'a 3 jest możliwość używania go zarówno przez osoby prawo jak i lewo ręczne. Dzięki zastosowanemu podłączaniu przez port USB, instalacja i późniejsze użytkowanie Attack'a jest dziecinnie proste. Oprogramowanie WingMan daje jeszcze większe możliwości wykorzystania i przeprogramowania funkcji Attack'a 3.

Logitech Dual Action Pad - otwiera nową serie gamepadów w ofercie Logitech. Konstrukcja powstała w skutek "listy życzeń" użytkowników gamepadów. Logitech Dual Action Pad posiada bardzo mała wagę własną, dzięki czemu nie męczy rąk gracza. Ponadto urządzenie wyposażono w dwa analogowe mini joysticki pokryte gumą, 8 kierunkowy pad do kierowania, 4 spusty pod palcami wskazującymi, oraz 6 w pełni programowalnych przycisków. Analogia względem wyglądu do urządzeń z rynku konsoli jest nie bez przypadku. Logitech już blisko 2 lata produkuje urządzenia dla platformy konsol wideo.

Sugerowana cena detaliczna brutto produktów:

Logitech Extreme 3D Pro - 145 pln
Logitech Attack 3 - 99 pln
Logitech Dual Action Pad - 99 pln

Wszystkie urządzenia objęte są 2 letnią gwarancją

 

    
K O M E N T A R Z E
    

Jeszcze nikt nie napisał komentarza.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.