Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2021
Wtorek 26 sierpnia 2003 
    

Doniesienia z polskich redakcji


Autor: DYD | źródło: e-mail | 13:40
 • Thermaltake PerfectLight Fire-Ball fan grill @ www.moded-kompz.net. Fragment artykułu: "Firma Thermaltake do swojej serii obudów Xaser stworzyła już wiele dodatków. Są dostępne coolery oraz wiatraki, stylistyką nawiązujące do obudów, również klawiatury i myszy, a także aluminiowe podkładki tworzą wraz z obudowami Xaser ładne zestawy. Najnowsza seria gadżetów dedykowanych dla obudów serii Thermaltake Xaser III to elementy świecące PerfectLight Fire-Ball. W jej skład wchodzą: wentylator z grillem, zaślepka 5.25", aplikacja na boczny panel do obudowy, aplikacja na przedni panel obudowy jak również aplikacja na zasilacz. Jako pierwszy na nasz rynek trafił wentylator z serii Fire-Ball posiadający grill z podświetleniem EL. To właśnie temu wentylatorowi, a w szczególności jego grillowi dziś się przyjrzymy."

 • Rewia Cooler Master @ www.frazpc.pl. Fragment artykułu: "Do naszego redakcyjnego laboratorium trafiło sporo wartościowego sprzętu opatrzonego logiem Cooler Master (tak, taka jest ostateczna i poprawna pisownia nazwy tej firmy). Trafily do nas: Aerogate I - regulator obrotów obsługujący do czterech wentylatorów, Centurion - najnowsza propozycja obudowy, Aero7 Lite - wiatrak o bardzo ciekawej budowie oraz trzy inne coolery, należące do średniej i niskiej polki cenowej. Nie wolno zapominać także o CoolDrive - ciekawie rozwiązanej kieszeni oziębiającej dysk twardy."

 • Poradnik kupującego komputer @ www.wgk.waw.pl. Fragment artykułu: "Drugą sprawą, którą chcę omówić, aby uprzedzić komentarze, jest kwestia marek produktów w proponowanych zestawach. Zaproponowanie przeze mnie konkretnych marek wynika z moich własnych doświadczeń. W wielu zestawach zaproponowałem np.: płyty główne ABIT. Uważam, że inżynierowie z ABIT’a bardzo przyłożyli się do pracy i wypuścili całą serię bardzo udanych płyt głównych, zachowując przy tym bardzo atrakcyjną cenę. Nie twierdzę przy tym, że jeden ABIT istnieje na świecie."

 •  

      
  K O M E N T A R Z E
      

  Jeszcze nikt nie napisał komentarza.

      
  D O D A J   K O M E N T A R Z
      

  Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.