Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2020
Środa 27 sierpnia 2003 
    

Casio dalej zmniejsza


Autor: DYD | źródło: 4Press / DPR | 18:29
Casio zaprezentowało dwa nowe modele cyfrowych aparatów fotograficznych EXILIM - EX-S20 i EX-M20, których wymiary zewnętrzne wynoszą 53 x 83 x 11.3 mm (wys. x. szer. gł.). Co istotne, 10% redukcja wielkości urządzeń, w porównaniu do poprzednich modeli z tej serii, nie spowodowała żadnych ograniczeń w funkcjonalności aparatów fotograficznych. Ex-S20 i EX-M20 to 2-megapiksleowe cyfrowe aparaty fotograficzne z serii EXILIM, w których została dodana nowa funkcja nagrywania 60-sekundowych filmów, przedłużono o 85% czas działania baterii, oraz zastosowano 1,6-calowe panele LCD o dużej odporności na zarysowania. Aparaty są umieszczone w eleganckiej, błyszczącej obudowie ze stali nierdzewnej, odpornej na przebarwienia. Obiektyw pokryty jest specjalną powłoką chroniącą przed uszkodzeniami i zabrudzeniem.

W aparatach tych zastosowano opracowaną przez Casio technologię, która umożliwia robienie zdjęć z odległości poniżej 30 cm. W aparatach tych ulepszono także funkcję nagrywania filmów, wydłużając czas nagrania do 60 sekund. Model EX-M20 posiada także wbudowany mikrofon i głośnik, co pozwala na nagrywanie filmów wraz z dźwiękiem, oraz dodanie komentarza głosowego do zdjęcia. Obydwa aparaty posiadają 10 MB wewnętrznej pamięci, oraz złącze umożliwiające podpięcie kart flash SD lub MMC. Aparaty trafią do sprzedaży już w październiku tego roku w cenach 199,99 funtów za model EX-S20 i 249,99 funtów za model EX-M20. Na zdjęciu multimedialny model EX-M20.

 

    
K O M E N T A R Z E
    

Jeszcze nikt nie napisał komentarza.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.