Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2020
Środa 3 września 2003 
    

Gamepad dla komórki


Autor: R4v | 14:50
(2)
Firma SonyEricsson przygotowała kilka nowych telefonów komórkowych. Wśród nich znalazł się model Z600. Słuchawka ta jest nietypowa z kilku powodów. Przede wszystkim, jest to pierwszy rozkładany telefon (tzw. "skrzydełka"), który będzie posiadał wymienne obudowy. Urządzenie posiada także na swoim wyposażeniu kamerę cyfrową i ekran, zdolny do wyświetlenia ponad 65tys. kolorów. SonyEricsson nie zapomniało także o graczach. W oprogramowaniu komórki znajdziemy kilka gier, w tym V-Rally 2. Aparat akceptuje także dodatkowe gry napisane w Javie. Dla ułatwienia życia graczom, SE przygotowało także gamepad EGB-10. Po połączeniu z telefonem, zestaw zamienia się w małą konsolę do gier. Dla użytkowników, którzy wolą wyścigi "na żywo", przygotowano samochodziki CAR-100, sterowane telefonem przy pomocy łącza Bluetooth.

 

    
K O M E N T A R Z E
    

  1. jak bedzie wersja z kierownica z FF (autor: NimnuL-Redakcja | data: 3/09/03 | godz.: 15:33)
    to biore ;)) a na powaznie - to widze, ze w komorkach funkcja dzwonienia stala sie tylko dodatkiem a nie głównym celem :>

  2. telefon jest do dzwonienia (autor: Outsider | data: 3/09/03 | godz.: 18:56)
    a nie do ... Przynajmniej tak mi sie zdawalo. Jedno jest pewne - do reki tego nie wezme.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.