Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2019
Wtorek 9 września 2003 
    

ABIT pod Socket754: KV8-MAX3


Autor: Jasiek | źródło: X-bit/4press | 18:36
(2)
Firma ABIT poinformowała, że w trakcie targów Computex Taipei 2003 odbędzie się premiera nowej płyty głównej z serii MAX3 z Socketem 754. KV8-MAX3 to urządzenie dedykowane dla 64-bitowych procesorów AMD Athlon 64. Producent długo rozważał decyzję wyboru chipsetu dla tej płyty i ostatecznie zdecydował się na układ VIA K8T800. Urządzenie to będzie wyposażone w interfejs Serial ATA-150 RAID, 6-kanałowy rdzeń dźwiękowy, kartę Gigabit Ethernet, oraz porty USB 2.0 i FireWire. Podobnie jak w przypadku produktów MAX3 dla procesorów Intel Pentium 4 i Prescott, płyta KV8-MAX3 będzie posiadać także ograniczenia cieplne ABIT OTES i kondensatory gwarantujące stabilność w przypadku podkręcenia.

Niestety, firma ABIT nie podała żadnej informacji na temat wersji tych płyt z socketem 940 dla procesorów AMD Athlon 64 FX. To o tyle dziwne, że płyty główne serii MAX, to produkty zdecydowanie dedykowane dla entuzjastów sprzętu komputerowego, którzy – co więcej prawdopodobne – zdecydują się na wydajniejszą wersję procesorów AMD. Tymczasem układy AMD Athlon 64 z socketem 754 dedykowane były raczej na rynek podstawowy i może się okazać, że płyta główna serii MAX3, której cena wyniesie zapewne około 200 USD, może nie podbić serc zwykłych użytkowników komputerów. Prawdopodobna data premiery nowych płyt ABIT to druga połowa października.

 

    
K O M E N T A R Z E
    

  1. proba slowna (autor: klee | data: 11/09/03 | godz.: 11:01)
    qqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

  2. ._. (autor: GregorP-Redakcja | data: 11/09/03 | godz.: 14:47)
    Dobrze się czujesz?

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.