Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2020
Poniedziałek 15 września 2003 
    

Taniejące megapiksele


Autor: DYD | źródło: 4Press / DPR | 12:23
Toshiba wprowadza do swojej oferty aparat cyfrowy PDR-5300. Oferujące 5-megapikselową rozdzielczość urządzenie w Stanach Zjednoczonych będzie kosztować poniżej 400 USD. Nowy model Toshiby ma pogodzić oczekiwania absolutnych amatorów i osób, które do fotografii podchodzą nieco bardziej poważnie. Aparat oferuje pełną manualną kontrolę ustawień (m.in. ekspozycji, migawki, balansu bieli czy czułości), a dla mniej zaawansowanych użytkowników przewidziano prekonfigurowane tryby pracy. Matryca CCD o wysokiej rozdzielczości umożliwia wygodne kadrowanie zdjęć na komputerze, pozwala też na wykonywanie dużych odbitek.

Fotografie są zapisywane w formacie JPEG na kartach SD i MMC. Do zestawu producent dołącza ładowarkę i kartę pamięci SD o niezbyt imponującej jak na aparat o tej rozdzielczości pojemności 16MB. Toshiba PDR-5300 bez baterii waży 118 g, wymiary aparatu to 93 x 59 x 34 mm.

 

    
K O M E N T A R Z E
    

Jeszcze nikt nie napisał komentarza.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.