Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2020
Wtorek 16 września 2003 
    

Projektor kina domowego od Epsona


Autor: DYD | 21:22
1000 ANSI lumenów, współczynnik kontrastu 700:1 i format obrazu 16:9 to najważniejsze cechy pierwszego projektora EMP-TW10 z serii EPSON dreamio. Jest to model podstawowy, do którego można podłączyć telewizor, odtwarzacz DVD, magnetowid, komputer osobisty i konsole gier. Cztery tryby koloru do wyboru i łatwa w obsłudze funkcja szybkiego startu sprawiają, że zwykły wieczór przed telewizorem staje się prawdziwym przeżyciem dzięki projektorowi EPSON EMP-TW10 dostępnemu od września w sprzedaży w cenie 7.094 zł (sugerowana cena detaliczna łącznie z VAT). EPSON zapewnia 3 lata gwarancji. Projektor jest gotów do pracy w ciągu zaledwie 10 sekund od włączenia - to zasługa funkcji Quick Start. Z kolei funkcja szybkiego chłodzenia (Quick Cool Down) sprawia, że do ochłodzenia projektora po wyłączeniu potrzeba 20 sekund.

Projektor EPSON EMP-TW10 umożliwia projekcję obrazu o przekątnej do 7,62 m (300 cali). Natomiast w mniejszych pomieszczeniach zoom optyczny x1,54 umożliwia wyświetlanie obrazu o przekątnej 2,03 m (80 cali) już z odległości dwóch metrów. Aby zwiększyć doznania wzrokowe, firma EPSON zastosowała cztery tryby nasycenia koloru: "kino", "kino, czarny", "pokój dzienny" i "dynamiczny". Opcja ta pozwala dobrać odpowiednią ilość światła do warunków oświetlenia panujących w pomieszczeniu. Filtr kinowy EPSON podwyższa dodatkowo kontrast i nasycenie czerni.

EPSON EMP-TW10 został wyposażony w popularne wejścia audio i wideo, umożliwiające współpracę z TV, DVD, magnetowidem i konsolami gier. Obsługuje też wszystkie funkcjonujące na rynku standardy obrazu: PAL, NTCS i SECAM, maksymalnie rozszerzając możliwości zastosowań. Projektor w pełni zadowoli więc również abonentów telewizji kablowej i posiadaczy anten satelitarnych.

EPSON EMP-TW10 został zaprojektowany w ten sposób, aby dobrze wpisywał się we współczesne wnętrza domów i mieszkań. Można go ustawić niemal wszędzie ponieważ jest nie tylko zwartej budowy, ale i bardzo cichy (29 dB w trybie "kino, czarny"). Nie emituje również zbędnego światła.

Szeroki wybór funkcji oraz nowoczesny wygląd powodują, że projektor kina domowego EPSON EMP-TW10 jest urządzeniem bardzo wygodnym. Ta funkcjonalność połączona z doskonałą jakością obrazu zachwyci każdego użytkownika kina domowego.

Najważniejsze parametry projektora EPSON EMP-TW10

· Obiektyw szerokokątny zapewniający obraz o przekątnej 2,03 m (80 cali) już z odległości 2 metrów
· Zoom optyczny 1,54 : 1
· Format obrazu 16 : 9
· Jasność 1 000 ANSI lumenów dająca doskonały obraz nawet przy świetle dziennym
· Optymalna jakość obrazu dzięki czterem trybom koloru do wyboru
· Kontrast 700 : 1
· Filtr kinowy EPSON poprawia kontrast i nasycenie czerni
· Wejścia TV, DVD, magnetowid, komputer osobisty, konsole gier
· Atrakcyjny wygląd, wymiary: 114 x 402 x 294 mm (wysokość x szerokość x głębokość)
· Wygodny dostęp do funkcji
· Szybki start (10 sekund), szybkie chłodzenie po zakończeniu pracy (20 sekund)
· Niemal bezgłośna praca (29 dB) w trybie "kino, czarny"
· Rozdzielczość - 854 x 480 pikseli
· Lampa projekcyjna 132 W o trwałości ok. 3 000 godzin
· Brak zbędnej emisji światła

 

    
K O M E N T A R Z E
    

Jeszcze nikt nie napisał komentarza.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.