Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2020
Środa 17 września 2003 
    

Nowa ergonomiczna "17-ka" AOC


Autor: R4v | źródło: e-mail | 21:58
Berlin, 28 sierpnia 2003: Na Międzynarodowych Targach Elektroniki Użytkowej (IFA) w Berlinie, największych na świecie targach elektroniki użytkowej, spółka AOC International (Europe) GmbH zaprezentowała monitor LCD LM 729. Na stoisku firmy Lintec Information Technologies AG w hali 1.2, stoisko 207, nowy model mogli zobaczyć w dniach od 29 sierpnia do 3 września fachowcy oraz użytkownicy.

Owa „siedemnastka” została zaprojektowana przez AOC z nowym ergonomicznym wyglądem. Ten wysokiej jakości monitor w obudowie typu „slim” zajmuje na biurku niewiele miejsca i daje użytkownikowi lepszy komfort pracy. Nadaje się on wyśmienicie do zastosowiań biurowych jak i profesjonalnych. Jego wysokie parametry techniczne oraz dodatkowe funkcje przekonują tym samym użytkowników o wysokich wymaganiach a także tych, którzy kładą szczególny nacisk na jakość.

Monitor oferuje szczególnie jasny ekran LCD o jasności 260 cd/m2 oraz wyśmienity kontrast 450:1 z myślą o szczególnie ostrych i krystalicznie czystych obrazach również przy różnych warunkach oświetleniowych. Czas reakcji plamki wynosi 25 ms. Dzięki temu można idealnie odtwarzać szybko zmieniające się obrazy np. gry i prezentacje video.

Monitor LM 729 nadaje się wyśmienicie również do stosowania w zbiorowych prezentacjach. Dzięki swojemu szerokiemu kątowi widzenia kilku widzów jednocześnie może pracować nad jednym projektem i to przy rozdzielczości wynoszącej do 1280 x 1024. Monitor posiada uchwyt umożliwiający prosty i szybki transport jak również zamek bezpieczeństwa Kensigton®, który jest w stanie powstrzymać złodzieja przed kradzieżą monitora na targach czy w biurze.

Ekran monitora można obrócić o 90 stopni, co powoduje możliwość pracy w pozycji poziomej i portretowej. Wraz z monitorem otrzymuje się oczywiście oryginalne oprogramowanie do obracania obrazu Pivot, kable VGA oraz DVI. Sterowniki, instrukcja obsługi i dokumenty gwarancyjne w 10 językach można znaleźć na dołączonej do monitora płycie CD.

Monitor LM 729 jest przygotowany do montażu na ścianie za pomocą ramion montażowych kompatybilnych z VESA. Obudowa monitora LM 729 kryje w sobie dwa głośniki. Nowością jest także ergonomiczna nóżka, którą można regulować na wysokość i obracać.

Monitor ten spełnia wszystkie wymagania normy TCO’99 i począwszy od października będzie można go otrzymać u wszystkich dystrybutorów AOC. Zalecana cena sprzedaży wynosi 2199,- PLN.

 

    
K O M E N T A R Z E
    

Jeszcze nikt nie napisał komentarza.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.