Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2020
Piątek 19 września 2003 
    

Nowa fabryka Kingstona


Autor: DYD | 16:59
Firma Kingston poinformowała o planowanym zwiększeniu zdolności produkcyjnych swojej filii Kingston Technology Electronics (Shanghai) Co., Limited w Chinach. Pozwoli to na wzrost miesięcznej produkcji w Chinach z półtora do pięciu milionów modułów. Produkcja zostanie przeniesiona z obecnego zakładu o powierzchni 4650 m kw. do nowego zakładu o powierzchni ok. 18 700 m kw. W przypadku planów dalszej ekspansji, będzie istniała możliwość dobudowania hal produkcyjnych i podwojenia dostępnej powierzchni produkcyjnej. Początek budowy nowego obiektu, który podobnie jak poprzedni będzie zlokalizowany w "krzemowym porcie" w dzielnicy Szanghaju Pudong - tętniącym życiem centrum zaawansowanych technologii - jest planowany na styczeń 2004 r., a jej zakończenie na styczeń 2005 r. Nowy zakład Kingston Technology Electronics (Shanghai) Co., Limited zostanie wyposażony w najnowocześniejsze linie montażowe pamięci półprzewodnikowych oraz najbardziej zaawansowany sprzęt testujący. Kingston utrzyma produkcję w zakładach produkcyjnych w Stanach Zjednoczonych, Tajwanie i Malezji.

Znaczący wzrost sprzedaży na przestrzeni ostatnich kilku lat wymusił potrzebę zwiększenia zdolności produkcyjnych. Jednym z głównych czynników decydujących o wzroście popytu na moduły pamięci firmy Kingston był nagły wzrost zapotrzebowania na linię produktów ValueRAM(tm), skierowaną głównie na rynek komputerów osobistych.

"Kingston dostrzega ogromne możliwości w rozszerzaniu swojej działalności w Chinach" - powiedział Mike Chen, wiceprezes ds. operacyjnych w Kingston. "Począwszy od 2000 r. notujemy 16-proc. wzrost wielkości sprzedaży w zakresie ilości sprzedanych modułów w skali roku. Dzięki przeniesieniu produkcji do większego zakładu w Szanghaju będziemy mogli nadal dostarczać naszym odbiorcom na całym świecie produkty wysokiej jakości po konkurencyjnych cenach. Nasza ekspansja w Chinach to również gwarancja strategicznej obecności na rozwijającym się rynku lokalnym".

Podobnie jak wiele innych przedsiębiorstw z branży zaawansowanych technologii firma Kingston dostrzegła potencjał i zainwestowała w rozwijający się chiński rynek. Kingston dołączył do innych firm amerykańskich pragnących zaznaczyć swoją obecność na tym w dużej mierze niewykorzystanym i kryjącym mnóstwo możliwości rynku.

 

    
K O M E N T A R Z E
    

Jeszcze nikt nie napisał komentarza.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.