Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2021
Piątek 26 września 2003 
    

Domowa ofensywa Della


Autor: DYD | źródło: 4Press / CNET | 18:05
Dell oficjalnie zaprezentował nowe produkty przeznaczone na rynek elektroniki użytkowej. Wśród premier znalazły się 17-calowy telewizor LCD i przenośny odtwarzacz MP3. Największy na świecie producent komputerów zapowiada też uruchomienie internetowego sklepu muzycznego.

Jeszcze w tym roku Dell rozpocznie sprzedaż 17-calowego telewizora LCD, firma zaprezentowała też przenośny odtwarzacz plików MP3. Premiery były oczekiwane już od jakiegoś czasu, pewną niespodzianką jest za to atak Della na rynek muzyczny. Internetowy sklep Dell Music Store będzie najprawdopodobniej wzorowany na Apple iTunes, czyli sprzedaż będzie odbywać się bez abonamentu, a cena pojedynczego utworu nie przekroczy 1 USD. Piosenki będzie można ściągać nie tylko na komputer, ale i do przenośnego odtwarzacza Della.

Oczywiście trudno wyrokować, czy Dell jest skazany na sukces. Międzynarodowe koncerny takie jak Sony posiadają lata doświadczeń i wystarczająco silną pozycję, aby ostro wystąpić przeciwko nowym konkurentom. Niemniej słynny model sprzedaży Della, niskie ceny i zaplecze z branży komputerowej każą stwierdzić, że w segmencie elektroniki domowej pojawił się nowy, silny gracz. W końcu jeśli jakikolwiek producent z branży komputerowej jest w stanie przebić się na ten rynek, to właśnie Dell.

Na zdjęciu: telewizor Dell W1700

 

    
K O M E N T A R Z E
    

Jeszcze nikt nie napisał komentarza.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.