Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2021
Piątek 26 września 2003 
    

Pentax z uchylnym ekranem


Autor: DYD | źródło: 4Press / DPR | 18:07
Firma Pentax zaprezentowała nowy model aparatu cyfrowego. Optio 33LF dysponuje 3-megapikselową matrycą, zoomem optycznym 3x i – co wyróżnia go spośród tanich modeli dostępnych na rynku – odchylanym ekranem LCD.

Możliwość obracania wyświetlacza znakomicie ułatwia wykonywanie zdjęć – aparat nie musi być trzymany na linii wzroku, aby zobaczyć co znajduje się w kadrze. Inny oryginalny dodatek to zegar prezentujący czas w 62 miastach świata. Funkcje typowo fotograficzne nie są już tak ciekawe: nowy Pentax to typowy automat, oferujący użytkownikom 7 predefiniowanych trybów. Jako nośnik pamięci zastosowano karty SD i MMC. Menu pracuje w 8 językach, niestety zabrakło wśród nich polskiego.

Wymiary Pentaxa Optio 33LF to 108,5 x 64,5 x 41,5 mm (szer. x wys. x głęb.). W skład zestawu wchodzi ładowalna bateria, można ją zastąpić dwoma zwykłymi „paluszkami”. Z bateriami i kartą pamięci aparat waży 225 g. W Europie trafi do sprzedaży pod koniec października. Jego cena wyniesie 230 GBP – czyli około 1500 PLN.

 

    
K O M E N T A R Z E
    

Jeszcze nikt nie napisał komentarza.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.