Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2020
Środa 1 października 2003 
    

Nowe modele Palma


Autor: R4v | źródło: Palm | 14:22
(2)
Palm Inc. przedstawił trzy nowe modele swoich palmtopów. Dwa modele wchodzą w skład serii Tungsten, a trzeci jest następcą najtańszego komputerka - Zire. Tungsten T3 jako pierwszy z produktów Palm został wyposażony w ekran o wysokiej rozdzielczości, który może pracować w trybie poziomym jak i standardowym. Ekran jest także większy o 50% od używanych w innych palmtopach firmy. T3 pracuje pod kontrolą procesora XScale i posiada 64MB pamięci. Do komunikacji bezprzewodowej można wykorzystać wbudowany kontroler Bluetooth. Cena komputera wyniesie $399.

Kolejnym przedstawionym modelem jest Tungsten E. Wyposażono go w 32MB pamięci RAM, kolorowy ekran o wysokiej rozdzielczości, oprogramowanie multimedialne i port kart SD/MMC. Model E posiada także ulepszone przyciski nawigacyjne, które mają umożliwić łatwą obsługę palmtopy przy pomocy jednej ręki. Tungsten E ma kosztować $199. Oba modele Tungsten dysponują nowym oprogramowaniem. Ulepszono m.in. organizer, który pozwala teraz np. na wpisywanie spotkań, które zaczną się przed północą i zakończą po niej. Zwiększono także ilość informacji o danej osobie, które można wprowadzić do książki adresowej. Dla nowych Tungstenów można także pobrać wirtualną maszynę Javy.

Ostatni z przedstawionych komputerów to Zire 21. Otrzymał on więcej oprogramowania niż poprzednik, szybszy procesor i czterokrotnie większą pamięć. Niezmieniona natomiast pozostała cena, która wynosi $99.

 

    
K O M E N T A R Z E
    

  1. Już są dostępne w RRC Poland (autor: Remek | data: 1/10/03 | godz.: 23:47)
    I to w dzień premiery światowej....

  2. T3 ma 480x320...TT miał już wysoką... (autor: Remek | data: 1/10/03 | godz.: 23:49)
    bo 320x320. No i T3 ma procek 400MHz

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.