Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2020
Piątek 3 października 2003 
    

Plustek OpticSlim 2400


Autor: DYD | 12:05
Model OpticSlim 2400 to najnowszy skaner w ofercie Plustka. Może skanować z wysoką rozdzielczością optyczną 1'200 x 2'400 dpi i interpolowaną 24'000 dpi. Układ optyczny ACIS (Advanced Color Image Sensor) wiernie odwzorowuje kolory skanowanego obrazu. Skaner pracuje bardzo cicho i nie wymaga zasilacza (jest zasilany przez port USB). Na przednim panelu tego modelu znajduje się 5 Przycisków Szybkiego Dostępu: Copy, OCR, E-mail, Custom (programowalny) i Scan, ułatwiających współpracę skanera z komputerem.

Nowy Plustek obsługiwany jest przez polskie sterowniki. W komplecie ze skanerem znajduje się także znakomite oprogramowanie dodatkowe, m.in. pakiet graficzny Corel 9 Essentials (CorelDRAW i Corel Photo-Paint) oraz program OCR FineReader 5.0 Sprint PL i 6.0 "Try&Buy". Podobnie, jak inne skanery Plustek, OpticSlim 2400 objęty jest 24-miesięczną gwarancją z bezpłatnym serwisem S.O.S. (Serwis Odbiera Sprzęt - Serwis Odsyła Sprzęt), w ramach którego kurier odbiera niesprawny sprzęt z domu użytkownika i przywozi z powrotem naprawiony lub wymieniony na nowy. Cena skanera wynosi 399 zł z VAT. OpticSlim 2400 dostępny jest także w zestawie z torbą Plustek - cena zestawu: 450 zł z VAT.


 

    
K O M E N T A R Z E
    

Jeszcze nikt nie napisał komentarza.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.