Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2020
Piątek 3 października 2003 
    

Nowe aparaty Panasonica


Autor: DYD | źródło: 4Press / DPR | 12:27
(1)
Firma Panasonic zaprezentowała nowe modele aparatów cyfrowych Lumix. Wśród nowości znalazły się dwie kompaktowe "cyfrówki" dla mniej wymagających użytkowników, oraz model DMC-FZ10, skierowany do segmentu półprofesjonalnego.

Dwa typowo kompaktowe modele DMC-FX5 i DMC-FX1 posiadają obiektywy z zoomem 3x. Pierwszy model posiada matrycę o rozdzielczości 4 megapiksele, drugi - 3 megapiksele. "Rozrywkowy" charakter produktów podkreśla fakt, że Panasonic będzie je sprzedawać w kilku wersjach kolorystycznych. Niestety, firma nie ujawniła przewidywanych cen aparatów. Do zupełnie innej grupy odbiorców ma trafić Lumix DMC-FZ10. To aparat z 4-megapikselową matrycą oraz obiektywem o jasności F2.8, dysponującym aż 12-krotnym zoomem (odpowiednik 35-420mm). DMC-FZ10 jest bardzo szybki - rejestruje aż 4 klatki na sekundę, także w najwyższej rozdzielczości. Urządzenie wyposażono w duży, 2-calowy wyświetlacz LCD. W USA aparat będzie kosztować około 600 dolarów, co jak na urządzenie o takich parametrach wydaje się być ceną co najmniej rozsądną. Wszystkie nowości Panasonica do sprzedaży trafią w listopadzie. Szersze informacje w języku angielskim na stronie DPreview.com: DMC-FX5, DMC-FX1 i DMC-FZ10.


 

    
K O M E N T A R Z E
    

  1. Panasonic The Best ! (autor: artih | data: 4/10/03 | godz.: 11:50)
    Najlepszy sprzęt i zajebis...e monitory ... szkoda, że już CRT nie robią tylko kineskopy sprzedają innym producentom (Iiyama, Dell ...) !

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.