Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2019
Piątek 17 października 2003 
    

Maxtor otwiera biuro handlowe w Moskwie


Autor: Anitka | źródło: e-mail | 11:42
Maxtor poinformował o otwarciu biura handlowego w Moskwie. Jego otwarcie może pomóc firmie Maxtor w umocnieniu swej obecności na dużym i szybko rozwijającym się rynku rosyjskim, a także w poprawie jakości obsługi dotychczasowych i nowych klientów. Maxtor dostarcza dyski twarde na rynek rosyjski już od wielu lat, głównie za pośrednictwem lokalnych dystrybutorów. Moskiewskie biuro będzie nie tylko zapewniać wsparcie handlowe i pomoc techniczną, lecz także zarządzać lokalnymi usługami i logistyką. Biuro będzie podlegać grupie krajów EMEA (oddział na region Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki), którą kieruje Didier Trassaert, wiceprezes ds. sprzedaży na ten region.

"Rosja to dla Maxtora nowy i ważny region" - powiedział Mike Cordano, wiceprezes ds. sprzedaży i marketingu. "Rynek komputerów osobistych w Rosji jest bardzo silny, a tempo jego wzrostu wynosi ponad 20% rocznie. Stwarza nam to znakomite możliwości rozwoju. Lokalne biuro handlowe umożliwi naszej firmie zapewnienie lepszego wsparcia handlowego i pomocy technicznej, a w konsekwencji umocnienie rozpoznawalności marki Maxtor na rosyjskim rynku informatycznym."

 

    
K O M E N T A R Z E
    

Jeszcze nikt nie napisał komentarza.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.