Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2020
Czwartek 13 listopada 2003 
    

Jukebox Zen Xtra 60GB na MP3


Autor: DYD | źródło: Creative | 15:19
Creative dziś przedstawia nowy model odtwarzacza z twardym dyskiem Jukebox Zen Xtra. W odróżnieniu od modelu Zen NX niedawno testowanego posiada dwukrotnie większą pojemność dysku - 60 GB pozwala pomieścić do 2000 godzin muzyki, czyli do 16000 utworów (4-minutowych o jakości 128 kbps w formacie WMA lub MP3). Wymienialna i dająca się ładować bateria litowo-jonowa wedle danych producenta umożliwia nieprzerwaną pracę urządzenia do 14 godzin. Przegrywanie plików jest łatwe i szybkie dzięki złączu USB 2.0.

Jukebox Zen Xtra jest wyposażony w te same, co reszta rodziny Jukebox, elementy mające ułatwić użytkownikowi jego obsługę. AudioSync umożliwia wysyłanie i pobieranie plików muzycznych oraz ich synchronizację między wieloma PC. Funkcja znajdź pozwala odnaleźć utwory w ciągu sekund za pomocą wybierania alfabetycznego. Pliki są indeksowane za pomocą znaczników ID3 i odpowiednio dzielone na kategorie według gatunku, albumu i artysty, zatem zawsze łatwo jest je znaleźć. Odtwarzacz Creative Jukebox Zen Xtra dostępny jest w cenie 2.313,00 PLN brutto.


 

    
K O M E N T A R Z E
    

Jeszcze nikt nie napisał komentarza.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.