Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2023
Poniedziałek 17 listopada 2003 
    

Seagate na konferencji w Warszawie


Autor: DYD | 15:16
(3)
Pod koniec października firma Seagate zorganizowała konferencję prasową w Hotelu Rialto w Warszawie. Spotkanie z prasą poprowadzili z ramienia firmy Seagate: Bernard Eisman - Personal Storage Product Marketing Manager oraz Shawn Hook - Enterprise Product Marketing Senior Manager. Głównymi tematami poruszanymi na konferencji były dyski twarde: Momentus przeznaczony dla segmentu notebooków oraz projekt wersji napędu SCSI Cheetah 2,5 cala o prędkości obrotowej 10 000 RPM - Seagate Cheetah 2,5". Jak zapewnia Seagate został on stworzony do pracy w warunkach, gdzie liczy się ekstremalna wydajność, pewność i ograniczone ilości miejsca. Omówiono także Storage Application Model - opracowany przez Seagate, lecz uniwersalny dla wszystkich producentów dysków model, który ma za zadanie ułatwienie wyboru odpowiedniego napędu do konkretnego zastosowania. SAM możemy podzielić na 5 podstawowych segmentów: Domowa elektronika (konsole, przystawki do TV), Notebooki, Komputery osobiste, Komputery korporacyjne, nie będące maszynami krytycznymi dla działania oraz Komputery korporacyjne o kluczowym znaczeniu. Zaprezentowany podział decydować ma o wyborze odpowiedniego dysku twardego.

 

    
K O M E N T A R Z E
    

  1. skoro konferencja odbyla sie pod koniec (autor: Delete01 | data: 17/11/03 | godz.: 19:39)
    pazdzierniak to czemu pisze o niej 17 listopada ??:):):)

  2. bo lepiej pozno... (autor: DYD-Admin | data: 17/11/03 | godz.: 22:19)
    ..niz... ? no wlasnie ... :)

  3. Seagate... (autor: KaszeL | data: 17/11/03 | godz.: 22:27)
    W swoich "Gepardach" i to tych typowych 3.5'' juz dawno stosuje talerze 2.5'' - wszytko poto, zeby zmniejszyc czas dostepu ;) Tak na prawde to panowie inzynierowie za bardzo sie nie napracowali, wystarczylo przeprojektowac obudowe i bardziej upakowac elektronike...

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.