Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2023
Poniedziałek 17 listopada 2003 
    

Duplikatory płyt CD w Alstor


Autor: Anitka | źródło: e-mail | 15:02
W Alstor pojawiły się nowe duplikatory Acard obsługujące nagrywanie płyt CD z prędkością 52x. Wolnostojące urządzenia, przeznaczone do kopiowania nawet bardzo dużych ilości płyt CD, wyposażone są w napędy Plextor: czytnik CD-ROM PX-54TA (jako napęd źródłowy) i nagrywarki PX-W5224TA o parametrach 52x/24x/52x.

Urządzenia dostępne są w kilku „rozmiarach”: z jedną, trzema, pięcioma i siedmioma nagrywarkami lub jako zestaw dwóch połączonych wież z 14 nagrywarkami CD. Wydajność, w zależności od konfiguracji waha się od 20 kopii/godz. dla wersji 1:1 (model ARS-2021-1) do 280 kopii/godz. dla wersji 1:14 (model ARS-2034-14). Warto wspomnieć o wbudowanym dysku twardym, służącym do przechowywania wielu obrazów płyt przeznaczonych do kopiowania. Duplikatory Acard kopiują płyty CD bez użycia komputera. Zasada działania jest prosta: wystarczy umieścić płytę z danymi źródłowymi w napędzie CD-ROM a czystą płytę w nagrywarce (nagrywarkach) a następnie uruchomić kopiowanie. Obsługa polega na wybieraniu i akceptowaniu poszczególnych funkcji na panelu przednim wyposażonym w wyświetlacz z przyciskami. Acard kopiuje płyty CD o dowolnej zawartości: audio, video jak również zwykłe dane komputerowe.

 

    
K O M E N T A R Z E
    

Jeszcze nikt nie napisał komentarza.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.