Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2023
Poniedziałek 17 listopada 2003 
    

Nowe combo Matsushity


Autor: Anitka | źródło: Digit-Life | 15:22
Matsushita zaprezentowała swoje nowe, przenośne combo CD-RW&DVD-ROM o nazwie KXL-CB35AN, pochodzące z serii P3. Będzie ono dostępne w sprzedaży już pod koniec tego tygodnia. Model będzie posiadał wsparcie dla USB 2.0/1.1 i poza tym nie będzie zbytnio odbiegał od podobnych sobie urządzeń. Jego podstawowe cechy to: 130ms – czas dostępu do danych CD-ROM oraz 180ms - czas dostępu do danych DVD-ROM a także 2 MB bufor. Combo ma wymiary 130x157x18,5 mm i waży 305g. Przy podłączeniu do zasilania zewnętrznego będzie pobierało 10W, natomiast tyko 5W przy wykorzystaniu samego kabla USB.

W zależności od rodzaju zasilania dostępne będą różne funkcje urządzenia. W przypadku zasilania zewnętrznego model będzie nagrywał płyty CD-R z 24-krotną prędkością, w przypadku płyt CD-RW z 16-krotną prędkością, natomiast przy podłączeniu poprzez kabel USB prędkość nagrywania wyniesie tylko 8x. Ponadto zasilanie zewnętrzne pozwala na odczyt płyt CD-ROM/R/RW z 24-krotna prędkością, DVD-ROM z prędkością 8-krotną, 4-krotną dla DVD-R/RW oraz 2-krotną dla DVD-RAM. W przeciwnym razie prędkości odczytu będą wynosiły odpowiednio 20x, 6x, 4x i 2x.

 

    
K O M E N T A R Z E
    

Jeszcze nikt nie napisał komentarza.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.