Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2023
Wtorek 18 listopada 2003 
    

High-endowy projektor NEC LT170


Autor: Anitka | źródło: 4Press / IRS | 15:45
Firma Image Recording Solutions wprowadza na nasz rynek kolejny innowacyjny produkt koncernu NEC. Urządzenie to jedyny na świecie projektor tej klasy oferujący automatyczną korekcję efektu trapezowego. NEC LT170 waży 1,8 kg, dysponuje strumieniem światła o sile 1500 ANSI lumenów, co wystarcza do prowadzenia prezentacji nawet w trudnych warunkach oświetleniowych. Rzeczywista rozdzielczość XGA wynosi 1024 x 768 pikseli natomiast kontrast ma współczynnik 1000:1. Dzięki specjalnym wentylatorom, poziom szumu generowanego przez projektor NEC LT170 nie przekracza 35 dB. Mechanizm AutoSense uwalnia użytkownika od konieczności konfiguracji parametrów pracy do podłączonego sygnału – projektor dostraja się automatycznie. Wygodę użytkowania podnoszą też proste w obsłudze menu ekranowe i unikalne pokrętło, dzięki któremu projektor może być obsługiwany jedną ręką. W trosce o komfort użytkownika wszystkie wejścia posiadają indywidualne oznaczenia kolorystyczne.

NEC LT170 zwraca także uwagę oryginalnym projektem obudowy. Nietypowy kształt i wymiary 123 x 280 x 85 mm sprawiają, że projektor zajmuje niewiele miejsca, co jest istotne w transporcie, ale także podczas przechowywania – projektor bez problemu zmieści się w zwykłej szufladzie. Konstrukcja zapewnia odporność na dym i kurz, dzięki czemu urządzenie może z powodzeniem pracować w barach i pubach. Kolejnym rozwiązaniem jest możliwość pracy projektora w pozycji portretowej. Aby zmienić orientację wyświetlanego obrazu, wystarczy... położyć projektor na powleczonym gumową warstwą ochronną boku.

Projektor NEC LT170 jest dostępny w sieci dystrybucyjnej Image Recording Solutions. Cena urządzenia wynosi 12900 PLN netto.

 

    
K O M E N T A R Z E
    

Jeszcze nikt nie napisał komentarza.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.