Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2019
Środa 14 marca 2001 
    

CounterStrike 1.1 gotowy


Autor: Anitka | 22:41
Counter-Strike jest modyfikacją (MOD) świetnej gry Half-Life, ulepszającą rozgrywkę w trybie multiplayer, aby skierować tok gry bardziej na zespołowy. Counter-Strike zaspokaja potrzeby gracza doświadczeniem, jakiego doznaje wyszkolona jednostka anty-terrorystyczna lub też terrorystyczna. Modyfikacja jest oparta na grze zespołowej, której jedna drużyna wciela się w terrorystów, a druga odgrywa rolę oddziału antyterrorystycznego. Każda ze stron ma dostęp do najróżniejszych broni i wyposażenia, tak samo jak różnych specjalnych umiejętności. Poszczególne misje mają różne cele takie jak: uwolnienie zakładników, zabójstwo na zlecenie, rozbrojenie bomby, ucieczka terrorystów i inne.

Najnowszą wersję (1.1) świetnego i bardzo popularnego CounterStrike'a można ściągnąć z 3DFiles.com. Plik w zależności waży od 20 MB (patch) do 80 MB (pełny). CS v1.1 wymaga najnowszego patcha do Half-Life'a w wersji 1.1.0.6. - dostępny jest także na 3DFiles.com.

 

    
K O M E N T A R Z E
    

Jeszcze nikt nie napisał komentarza.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.