Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2023
Czwartek 20 listopada 2003 
    

Office System w polskiej wersji językowej


Autor: DYD | źródło: Microsoft | 22:38
(6)
Firma Microsoft poinformowała o wprowadzeniu do sprzedaży produktów Microsoft Office System w polskiej wersji językowej we wszystkich kanałach sprzedaży na terenie całego kraju. Równocześnie z dniem premiery ogólnoświatowej - 21 października 2003 r. - jako pierwsze w Polsce weszły do sprzedaży tylko wybrane wersje detaliczne pakietu Microsoft Office 2003 po polsku. Miesiąc później - 20 listopada 2003 r. - polskie wersje wszystkich podstawowych produktów Microsoft Office System są już dostępne w kanałach sprzedaży. Firma Microsoft przygotowała ofertę produktów Microsoft Office 2003 dla w wersjach dla:

a) małych przedsiębiorstw - Microsoft Office Small Business Edition 2003 (pakiet zawierający całkowicie nowe narzędzie Business Contact Manager dla Microsoft Office Outlook 2003, dzięki któremu pracownicy mogą zarządzać kontaktami i komunikacją z klientami, śledzić okazje do przeprowadzenia transakcji oraz generować i analizować raporty dotyczące bieżących działań handlowych),

b) dużych i średnich przedsiębiorstw - rozwiązanie dla zaawansowanych i wymagających użytkowników to Microsoft Office Professional Enterprise Edition 2003 (wersja dostępna tylko i wyłącznie w programach licencji wolumenowych, zawierająca nowy program o nazwie Microsoft Office InfoPath 2003 - pomagający zespołom i organizacjom gromadzić informacje i dzielić się nimi w obrębie ich struktury poprzez tworzenie rozbudowanych, dynamicznych formularzy opartych na języku XML), oraz wersja Microsoft Office Professional Edition 2003 - dostępna w sprzedaży detalicznej i OEM.Wersje Microsoft Office Professional Edition 2003 są odpowiednio przygotowanym zestawem aplikacji, gotowym do pełnej współpracy ze wszystkimi innymi zaawansowanymi produktami Microsoft Office System takimi jak systemy serwerowe czy usługi sieci Web. Jest to jedyne rozwiązanie pozwalające na pełne wykorzystanie nowych funkcji w pracy przedsiębiorstwa,

c) użytkowników indywidualnych oraz instytucji edukacyjnych - rozwiązaniem dla tej grupy klientów jest pakiet Microsoft Office 2003 dla Nauczycieli, Studentów i Uczniów oraz Microsoft Office Standard Edition 2003.

Z myślą o użytkownikach edukacyjnych stworzono nowe, przyjazne zasady licencjonowania pakietu Microsoft Office 2003 dla Nauczycieli, Studentów i Uczniów:

- wieczysta licencja - nawet po zakończeniu nauki, użytkownik nadal może korzystać z zakupionego pakietu Microsoft Office 2003 w wersji edukacyjnej,

- w paczce zawarte są 3 licencje, a więc produkt może być zainstalowany i wykorzystywany na 3 komputerach będących w posiadaniu danej rodziny,

- Microsoft zaplanował również specjalne uaktualnienia do Microsoft Office 2003 dla Nauczycieli, Studentów i Uczniów w przyszłość.

Warunkiem, jaki nie uległ zmianie, jeśli chodzi o pakiet zakupiony w tej właśnie wersji, jest to, iż może on być wykorzystywany tylko i wyłącznie w celach nie komercyjnych.

 

    
K O M E N T A R Z E
    

 1. "Premiera" (autor: adapter | data: 21/11/03 | godz.: 11:59)
  Witam serdecznie. Na premierzebyło około 80-90 osób. Wiem bo
  byłem. Nie wnikam. A co do samej premiery śmiech na sali wywołał
  Pan, który prezentację powerpoint`ową uruchomił za pomocą
  pakietu OpenOffice:). A przedstawiciel firmy Microsoft miał na
  swoim laptopie program do odtwarzania "legalnych" filmów DIVX i
  zestaw kodeków K-Lite Codek Pack. Więcej Państwu chyba już nic
  nie muszę dodawać.
  P.S. Nowy produkt firmy Microsoft nie działa na systemiach
  poniżej XP :).


 2. adapter ... (autor: DYD-Admin | data: 21/11/03 | godz.: 13:19)
  ...a jak Ci się podobała "samoniszcząca" się umowa ? :-) - tak strasznie nie narzekaj, w końcu wyszedłeś bogatszy o nowe doświadczenia i pakiet Pro ;-)

 3. ... (autor: adapter | data: 21/11/03 | godz.: 15:07)
  pakiet pro 30 dni wazny i jedynie przegladanie i drukowanie dziala ... a najlepsza byla gazeta wyborcza oddzial lodz nikt sie nie pofatgowal a napisali ze kilkaset osob bylo ... o co chodzi z tą "samoniszczacą"

 4. adapter ... (autor: DYD-Admin | data: 21/11/03 | godz.: 16:22)
  ...samo nieszczaca sie umowa to zart - chodzilo o zebzepieczanie dokumentow an rozne sposoby...

  ps. o ktorej godzinie byles na prezentacji, bo np. ja bylem o 14...


 5. ... (autor: adapter | data: 22/11/03 | godz.: 00:16)
  bylismy juz o 9:30 myslem ze beda tlumy i nie wejdziemy a tu przywital nas przeciag na korytarzu ... no na duzy plus trzeba uznac paszteciki byly spuer i ta zupka mexykanska tez byla super reszta moim zdaniem do ... fascynat kaledzarzykow ... gosc co o fortunie opwiadal nudny ze prawie zasnolem ... mistrz swiata w skrotowym omawianiu prezentacji czyli ostatni pan z Rubikonu :) cytuje "o tym nie bede opwiadal bo nie ma po co"... " ta strona na 15 min" extra ... sam bym to l;epiej zorganizowal

 6. adapter ... (autor: DYD-Admin | data: 22/11/03 | godz.: 00:31)
  ...to widac bylem dla konferencji nie dla dziennikarzy ;-)

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.